Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Přibližovadlo (moped) - který vybrat?


Ducatista

Recommended Posts

Hm, posledně mě na dálnic předjel takovej kok*t v tričku bez rukávů a v kraťasech. Vzhledem k tomu, že jsem měl na tacháku asi 150, musel jet 170-180. To nepochopím, kde měl mozek, asi v rozkroku, do kterýho ho nejspíš někdo nakopal. Někdy nechápu, čím některý lidi myslí... Helmu měl tedy zavřenou, nicméně to nemění můj názor na použití mozku.

Co tím chtěl básník říct? Jestli kritizuješ jeho "motovýbavu" sestávající z kratasů, tak je to čistě jeho problém (bude brousit svoji kůži při případné nehodě). A jestli brečíš, že tě předjel, tak frustraci si nemusíš vybíjet zrovna v tomhle vlákně. A pokud moralizuješ že porušil povolenou rychlost, tak jsi stejnej kok*t jak on, protože jsi rychlost porušil taky. :roll

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mišak: dik za tip, ale čím dál víc přemýšlím nad nějakým fichtlíkem, nejradši 21čkou :D

Simák bude x násobně spolehlivější, ale zase větší kouzlo má fichtlouš, docela mě láká zkusit sehnat nějakýho slušnýho a trošku ho časem zrenovovat. Poslední roky mě totiž nový motorky a auta nijak neoslovují (krom pár naprostých výjimek), ale starý stroje čím dál víc - proto jsem psal že rozpočet je cca ta desítka, abych si neukrojil z částky nachystané na toho veterána od Ducati, chci Supersport 750 nebo 900, ten starej model, má neuvěřitelný charizma :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pacho píše o tom, že jet na itala (kraťasy a triko, nedejbože žabky) je čiré bláznovství. Na tom se asi shodnem všichni. Jasný, je to problem jezdce, ale to nemění nic na tom, že to je magor  :D

Na druhou stranu, až mu budou léčit/transplantovat sedřenou kůži (to v tom lepším případě) bude to srát i mě, protože to taky bude z mejch daní...

 

Jinak ducati supersport je naprosto nádherná mrcha a nový auta a motorky se mi taky nelíběj až na drobné vyjímky  :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ano, v této výbavě vyjet normální cestovní rychlosti je kretenismus, to že mě předjel mi je šumák, nejsem zamindrákovanej a nemám s tím problém, standardně motorkám uhýbám. Jeho porušování rychlosti mě netrápí, je to jeho věc a na volný dálnici je to daleko bezpečnější, než ve městě, to ať si každej přebere jak chce. Ono nejde o to jestli se odře (v týhle rychlosti bude nejspíš sanitka zbytečná), ale když koupí do nechráněný části těla třeba jen většího hmyzáka, tak je to taková šleha, že ho to může docela slušně rozhodit. A takovej sršáň za trikem... Ono jsou hmyzáci, co bolí i třeba přes džíny nebo konvenční oblečení ale v nějaké normální cestovní rychlosti to člověk nějak vydejchá. Nicméně při 160 ti šutr o průměru 2-3cm klidně zlomí ruku a kdo tak chce jet, měl by podle toho být vybaven. Triko a kraťasy za odpovídající výbavu nepovažuju. Ohrožuje nejen sebe.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

to je pravda, já dostal jednou čmelákem přes džíny do holeně a vypadal sem jak thaiboxer po prvním treninku = jelito přes půl nohy

 

jednou taky vrabčákem (i když to není hmyz) do ramene a zuby sem si večer musel čistit druhou rukou, to vám byla šleha  :D

 

nejšťavnatější zážitek s hmyzem mám ten že se mi rozplácla vosa o rukavici, což je běžný, jenže ona jak byla napůl chromá a omráčená, tak mi zalezla dovnitř až dolů k prstům a tam mě začala bodat do prostředníčku a jeb ho á znova á ještě... :D

 

 

sory za  :xvul

Upraveno uživatelem morepower
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pacho: tak uznavam ze ve vsem co se tyka vybavy mas pravdu. Ja jezdim na Ducině jedině v kombineze a kompletni vybave, ale ma to i svou druhou stranku, na kazde Ducne najezdim tak 1000 Km rocne, protoze jezdim jen kdyz je 18 az 26 st. :D  pod 18 uz neni teplo a dyl se ohrivaji gumy a nad 26 je mi v kombošce horko - ono to jde, ale do okamziku nez clovek poprve zastavi na krizovatce, pak se komboška malem prilepi a hruza.

Takze s tou jeho chybejici vybavou to beru jak v aute, kdyz nekdo jede bez pasu - ohrozuje predevsim sam sebe a je to jeho problem, kdyz se vymazne.

Jinak z5 k tematu, zatim se nejvic priklanim k fichtloušovi, jee to bude retro :D  :D  :D  :roker

Upraveno uživatelem Ducatista
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Vínovo-bílou ;)

A papíry máme taky, 1. majitel (RZ je myslím ještě trutnovská). A snad i pojistku by měl mít, jestli se nepletu

no pokud neni znacka v depozitu, tak doufejte aby pojistka byla, bo oko ČKPojistitelu je neomylne a prijde vam pekny vyuctovani - ale predpokladam ze to uz by davno prislo :super

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hele ja te zklamu. Ja dostal spz velkou jako krava s modrym pruhem. Vsechny dnes nahrazuji. Kor ty malovany :(. S Veverkou byla domluva ze se ozve jak s cenou a uz to nezafungovalo. No tak uvidime. Kdyztak vezmu od charlieho..... budu potrebovat 2. Holt dve deti... 2x fichtl :)

Ckp by prisla uz davno.......

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Scratchi, nezafungovalo... Sdělil jsi mi strop tvého rozpočtu, já ti na to odpověděl a od té doby přišel tvůj další dotaz teď, když už jsem z tohoto vlákna jednal s Ducatistou. Zřejmě trochu vzájemná "miscommunication", tak se omlouvám :papa

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No ono prodavat neco stylem nevim za kolik neco nabidni a tatik se rozhodne.... to nikdy moc nefungovalo. Pokud se nedohodnes s sucatistou, vyhod cenu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...