Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Chladic vody 406 2.0Hdi


krtek 2

Recommended Posts

jj, ono to tam prasknute uz bolo ale bolo to suche ale teraz uz to zacina presakovat bolo mi jasne ze je to len do casu dufam ze uz sa vydaje uz spomalia  :) pretoze za chvilu by za to bolo dalsie jazdene 406 hdi ale proste som s tym nejak pocital ze tam nejakych 1500 nasypem ,nebudem sa vozit na vergli

 hodil by som foto ale klakol mi smartfon  ta stastena sa mi nejak vyhyba

 

dufam ze ta hadica je ok lebo ma porazi zasuva sa do toho chladica(do plast trubky) to vymyslel fakt expert

Upraveno uživatelem krtek 2
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ten spoj spodní hadice chladiče vymyslelo hovado, néé expert :papaprotože když to jednou rozebereš, tak to pak netěsní, takže zpravidla k novému chladiči se musí koupit i nová hadice :grr

Upraveno uživatelem ozzy56
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ozzy56 s tesnosti nesouhlasim puvodi chladic rozebran snad 3x a ted mame nejaky asi ne Noname ale znacka to nebude VC cca 1900,- a puvodni hadice Ok sedi a tesni spis jsme meli problem a strach aby to neprasklo bylo to hodne na tesno.Odvzdusnovaci a vypousteci srouby to bylo proste zarostle na pevno ..... Tam nepomohlo ani rozstriknuti nejakym pripravkem od topenaru.
 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak uz to tecie kur.. !   :grr  nemohlo to vydrzat aspon dva dni s autom uz nepojdem nikam chladic objednany valeo  zajtra najskor v stredu realne dojde

Objednával si u badisaka :super ? Srovnával si ceny jinde?

Upraveno uživatelem OK406
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

chladic je doma ,cakam este na hadicu ale co ma zarazilo  ze to valeo je prebalovany noname  cinsky ktory bol skoro  za polovicu (totozna konstrukcia tvarovanie hrdiel a podobne) a nema to na spode vypustaci ventil zbytok doplatite za nalepku

to je fakt nadhera  teraz ked budem potrebovat spustit vodu tak mozem vytahovat tu hadicu s bajonetom a modlit sa nech to vytiahnem v jednom kuse 

je tam na spode este jedno hrdlo so zaslepkov da sa zaslepka odvrtat a na hrdlo nasadit zaslepenu hadicku a pouzivat to ako vypustat ale cakal som od toho viac

Upraveno uživatelem krtek 2
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

nj cakam na hadicu v piatok to zmontujem len rozmyslam ci tam ten vypustak spravit alebo nie hrdlo tam na to je staci vyvrtat blend ,uni hadicu mam pasky mam len blend na hadicu nemam v robote by som si vytocil na sustruhu  ale asi sa na to vykaslem a idem si zrobit kafe ,rano do roboty bez auta no este to musim vydrzat

Upraveno uživatelem krtek 2
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

to neviem prepocital som si komplet cenu a viac som neriesil co a ako ,myslim si ze by sa stalo presne to iste u badisaka, tam bolo presne to iste aj cislo to iste aj cena podobna ,

je to asi nejaka low rada od valeo alebo co, ako nevravim ze je nekvalitny ,vahovo su na tom rovnako s orginalom povodnym, cize hrubka hlinika bude podobna ,ide o to ze ten chladic mi nejak nevadi je ok az na ten vypustak ale mohol som ho mat za lacnejsie

Upraveno uživatelem krtek 2
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...