Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Peugeot 406 2004 2.0 HDi


FattalError

Recommended Posts

Ale to neni o toleraci - ono to tady tak nejak v Cz funguje - a ze to nekdo napise - po svem ?? Je to jeho nazor a ja ho treba beru. Vim a proto pisu z vlastni zkusenosti jak takto koupene auto chutna a jak z toho dal .....
Proste to tak je.

A ted se omlouvam ale jen proto  / nevim podrobnosti OK?! / abych nemusel do prace autobusem koupim prvni auto ???

Mozna ano ale nejakou skutecnou plecku v bazaru za 20 a pak je fuk uplne fuk ze se po 1/2 roce podela ....
Ono se to pekne radit na dalku a hlavne po boji .....

Konec koncu ono je tady asi i par lidi co meli sebou pri kouppi servisaka lakare diag ..... a pak se auto stejne podelalo .... je to ojete stare/starsi  ......
A dnesni slovo cest je brano jako onuce - a mimochodem ikdyz ne s kazdym nazorem tady na foru souhlasim tak je tady hromada a rekl bych vetsina lidicek co jsou v pohode a poradi.

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Koukam,ze vysledek vraceni a slevy je jak jsem cekal.Bohuzel se to dalo cekat. A z tebe si udelal ultra mega kafku a myslim ze je nadmiru spokojeny.Prodal skoro bezceny vrak a smeje se. Myslim ze to bude pro tebe hoodne draha zkusenost,ze pristi koupi auta naplanujes lip. Aspon si sebou vzit nekoho kdo tomu trosku rozumi a pozna na prvni pohled past.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Guest Chozeluizskuner

Vzal bych ty tři tisíce, dojel k někomu co má bouračku, pokoupil vše co tam schází na interiéru a exterieru, za zbylého litra to vytepuj a jezdi. Postupně vyřeš proč ti to tahá tak pozdě a každej večer bych se chodil koukat na svou kasičku se slzama co jsem mohl mít

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Při otočení klíčkem se spustí -asi- čerpadlo, který čerpá třeba 3-4minuty, zkrátka dokud nenastartuju, pak už to přes motor slyšet není.

 

Prilož ucho k stropnému svetlu vpredu a počúvaj. Podľa mňa to pôjde odtiaľ...

 

 

Ku zvyšku sa nevyjadrujem, držím palce nech sa to čím skôr vyrieši a minimálne sa dohodnete aspoň na nejakej čiastke, ktorú by ti vrátil. Je to kvalitný o*eb už od začiatku a pre teba drahá skúsenosť...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zkusil bych jen slevu trochu větší....

Jinak dáš peníze za soud,právnika ,znalce....soud ti da za pravdu....ale budeš na něj muset poslat exekutora a kde nic není ani smrt nebere...to by jsi musel zjistit ,jestrpli je zaměstnán,jestli ma nějaká auta,dum a byt na sebe psány to by byla jiná...pak by ho exekutor soukroméj sedrel.....jinak se ti zvýší náklady o cca 8000-20000 a výsledek žádný a auto ti stejně zbyde...s tím ze se to může táhnout v našem soudnictvin1-4 roky....tak si výběr co je pro tebe nejlepší řešení...to jen tak pro představu,aby si věděl do čeho jdeš a jaký může byt výsledek...

Přejí hodně zdaru....

Pochybují ,ze by ho dáš v tomto případě zastupovala,když prodal auto se skrytyma vadama..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak za 1.vymlouvat se ze nemas zadny zkusenosti s autama proto si koupil toto je hodne chaby...... Uz na prvni pohled ti muselo byt jasny ze je neco zle viz interier, chybejici blinkr, lista dveri apod. Za 2. ty si udelal chybu prijdes sem zeptas se ok, kdyz ti daj a rady a pak tevykoupou v tvem ne moc stastnem rozhodnuti koupit toto auto jsi nastvany, nevim proc byla to tva chyba. Za 3. dalo se pocitat s tim ze ti neda extra slevu natoz vratit cely auto. Za 4. Bez se hdata s pravnikama a bez do soudniho jednani ztratis penize a cas ktery bys mohl zainvestovat to druhyho auta na ND. 

 

Na fb ma nekdo na rozebrani 406 kombi po face model myslim ze bys dost veci mohl od nej vyuzit. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jde o to jestli se nějaký soudy vyplatí...je mě jasný že ti to musí dost vadit na druhou stranu auto jsi viděl v autě jsi jel než jsi podepsal smlouvu a zaplatil takže on v podstatě neudělal nic špatného.Ke koupi tě nenutil tam fakt jedině vytáhnout ty skrytý vady jinak je tam osobně si myslím šance minimální kromě těch případných skrytých vad nebo počtu kilometrů není nic čím by se formálně provinil.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Je mě to jasný právě proto říkám že to je jediný způsob jak něco na něj mít jinak není nic proti němu....jinak tady se soudit a řešit takový věci je opravdu někdy šílenost.Stačilo mě když jsem slyšel jak k vlastnímu nalezenému autu kde podáte Policii důkaz klíče TP malý TP kde všechno sedí ale nemá to váhu jako přiznání zloděje že auto ukradl je šílená pakárna :D do dneška týpek jestli ještě vůbec žije dluží přes 50 tisíc po roce soudů kde ani jednou nedošel že byl nemocnej :D

 

Takže je mě jasný že to člověka dost naštve ale tím to ted nemyslím zle ale osobně u auta které od pohledu vypadá takto je mě jasný že to po technické stránce bude to samé jak si říká prodejce co chce nebo ve velké většině a jak je vidět je ale to už víte i sám jen tak vše co bych k tomu řekl.Mimo to přeju hodně štěstí jak to dopadne dobře....

Upraveno uživatelem Nick406
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Koupil jsi auto, 11-leté, dobrovolně, za 55 tis.

 

Auto jsi viděl, smlouvu podepsal, čas na rozmyšlenou jsi měl.

 

Teď se ti auto nelíbí. Můžeš zkusit soud. Třeba to vyjde, něco to stát bude - ale, koupil jsi auto "jen" 55 tis. Na souzení asi peníze budeš mít. To je jednoduchá logická posloupnost.

 

Zdravý rozum říká, odepsat toto jako zmařenou investici, poučit se z toho, a začít se porozhlížet po něčem jiném...

 

... ale třeba se pletu, třeba to dáš dohromady.

 

... a třeba se všechno nakonec v dobré obrátí.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Popravdě to udělám následovně: Vemu auto k soudnímu znalci ihned jak to bude možné. Auto někde zagarážuju a půjdu po tom ***** jak slepice po flusu. Ikdyby mě to mělo stát dalších 50tis. Tohle mu prostě neprojde! To si klidně koupím skládačku a budu jezdit na kole! Ještě se uvidí kdo bude koho je*at! Ikdybych ty peníze měl vidět po těch 500,-/měs. Já to z něj prostě vyždímu. V poslední možnosti nějaká pěkná inkasní agentura, viz ti skvělý exekutoři, co se nezastaví před ničím.

 

--- Upraven nevhodný výraz

:) ještě mi tam chybí : a když to nevyjde, tak ho zastřelím :D

 

jinak takových jako ty se tady objeví pár do roka, vzpomínám nick Aischaa a jiní,koupí rychle bez rozmyslu, hodí to sem, aby se pochlubili nebo zjistili co a jak..., a když jim je potvrzeno, že udělali kravinu, začnou vyhrožovat a svádět vlastní blbost na druhého...,pokud ses z toho už vyspal a otřepal, tak si uvědom, že nikdo tady není polobůh (i když někteří se za něj považují) :) , všichni jsme se někdy spálili--jedná se o to, aby těch spálenin bylo minimum ;)

 

a ten nick FatalEror zruš, je to všechno v hlavě :xvul

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...