Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Peugeot 406 2004 2.0 HDi


FattalError

Recommended Posts

Guest Chozeluizskuner

Pokud neuspěješ (držim palce ať uspěješ) tak zajeď za někym kdo má bouračku, pokup co interieru a exterieru schází, nedáš za to takovej ranec, a budeš jezdit x let. Mám známého co s timhle motorem jezdil bez oleje, auto v dezolátu a pořád šlape jako hodinky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Guest Chozeluizskuner

https://www.kontrolatachometru.cz/

na to se nespoléhat. Mě se pani překlikla a napsala špatnej počet KM. Na papíru to mám správně. Ted moje auto vypadá jako stočenina. A překlep je nevratnej. Už jsem to řešil snad všude

Upraveno uživatelem Chozeluizskuner
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ja len ti prajem to aby ti to auto jazdilo co najdlhsie a  byvalemu majitelovi aby sa totalne sralo jeho dalsie auto a potom si uvedomil  ze by ti tych 55 tisic aj mozno vratil  aby ju mal spet  :)  na kazdeho raz pride

Upraveno uživatelem krtek 2
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

A zase aby jsi to viděl trochu optimisticky tak pokud to snad není po technické stránce vyloženě totální šmejd tak ty závady které jsi vypsal první se dají vyřešit v rozmezí nějakých stovek co se týče použitých dílů když to necháš pořádně vyčistit tak to máš nějakou tisícovku dokoupíš nějaký plasty těsnění a blbosti co tam chybí tak za pár kaček to stejný zvenku to nějak doladit a může to být i třeba nakonec pěkný auto nebo rozhodně lepší jako v momentálním stavu.

 

Napálit se člověk může nechat i kdyby to auto vypadalo jak se říká v TOP stavu nebo po čase se může r*ze*rat i na první pohled auto který vypadá dobře tohle je zatím špatný v tom že to i blbě a bídně vypadá ale s tím se dá něco dělat tak at to dobře dopadne ;)

Upraveno uživatelem Nick406
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Guest Chozeluizskuner

Přesně tak. NEustupuj! Měj argumenty a buď na*ranej! Jak stáhneš ocas, vycítí to a nedá nic. Ani ke slovu ho nepusť. 

Neni to dlouho co jsme byl s kamarádem pro kráásnou 206. Na evidenčce se jistilo že VIN je přeražené. Rovnou jsem volal bejvalému majiteli  řekl mu dopady které to pro něj může mít.A rovnou začal hrozit kriminálkou jelikož mi to poradil pán od STK. Proběhl VIN test kterej zaplatil bejvalej majitel (6tis). Auto neprošlo jelikož nebylo dost důkazů o pravosti dílů a ten den byla celá částka vrácena

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pánové, víte co mi to celé připomíná? Bluesmanna a jeho na kvalt koupenou 407mu.

Nechci ti šahat do svědomí, ale každý se asi nechal napálit. Braň se a když ti to nedejbože zůstane, tak to za pár tisícovek bude ucházející na ježdění do práce. Drahý, ale bude.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Guest Chozeluizskuner

Radim. Nechtěl jsem jmenovat :) Ale když už jsi začal... To byl první adept. Ale co tybyt... Ten byl tak nespokojenej až si vše začal obhajovat. A jak je to s ním teď. Ano. Do auta dal hodně peněz, ale už má za sebou i dvakrát nabouranou 407

Upraveno uživatelem Chozeluizskuner
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Guest Chozeluizskuner

Fejkbuk... První byl smyk v zimě. Ano,stane se. Podruhý ho zbořil Ci*án a on se bál tak raději odjel a teď schání díly.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Guest Chozeluizskuner

Jeho vlákno je raději uzamčené. Není divu po tom co se tam odehrálo za neřesti.

Ale abych přispěl i k tomuhle tématu a neodbočoval.

Držim palce a stůj si za svým! V úterý to tu zkontroluju a doufám že najdu dobré zprávy! 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...