Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Rada pri kupe 307sw 1.6 16V benzin


palino306

Recommended Posts

mam 1.6 16V pokiaľ nezávodíš je to ok,ale keď máš plný kufor tak ten 2.0 by sa hodil,rozvody ma klasické(remeň) teraz som bol na Slovensku spotreba je do 7L/100 (záleží ako jazdíš) inak tu jazdím aj za 8-9L/km záleží alo rýchlo sa ponáhľam do práce

odesláno z Samsung Galaxy Note 4

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mrkni na displej ve středu palubky za horka, jestli nečerná a je viditelný (mě černá a už se těším na zánovní od Hugo Bosse)

zkus páčky stěračů a hlavně blinkrů, jestli dělají to co mají a ne něco navíc, jako samovolné přepínání či padání páčky

Jinak ve městě jezdím za 7,5 okresky na klobouka za 5 ale když mě chytne rapl i za 10.... Auto jede moc hezky, s předjížděním problém nemám, ani když jsem si vezl Lenku, tchýni a pratchýni :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

1,6 míň jede a více žere, než 2,0 HDi, a taky než 1,6 HDi. Jenže - koupíš ho za určité peníze v daleko lepším stavu. Diesly se kupují na hodně ježdění, zatímco benzín na "pohotovost v garáži". Takže pokud je v dobrém a hezkém stavu, s jasnou historií, tak ho kup.

 

Displeje je velká bolest, ale na jízdu to nemá vliv...

 

Benzínem se dá jezdit pod 6, když se snažíš a je to po okreskách, tedy ne město a ne dálnice.

Upraveno uživatelem P607Olda
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...