Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Chcípání teplého motoru peugeot 106


michal4051

Recommended Posts

Ahoj. Mám  Problém. Před 3 dny začala 106 chcípat. Je to 106 1.4i 55KW r.v.1997. Je to čím dál horší dnes sem do ní dal dobrej krokovej motorek od kamaráda a pořád to samé. Chcípá jen když se zahřeje a nebo se otáčky houpou 1000 až nějakých 650. Studenej motor nechcípá. Muže to bejt zelené čidlo ? Klapka vyčištěná krokáč vyzkoušenej funkční, dokonce vyměněnej snímač otáček vyzkoušenej. Poradte v uterý potřebuji jet na otočku 350 km. Dík

Upraveno uživatelem michal4051
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj. Mám  Problém. Před 3 dny začala 106 chcípat. Je to 106 1.4i 55KW r.v.1997. Je to čím dál horší dnes sem do ní dal dobrej krokovej motorek od kamaráda a pořád to samé. Chcípá jen když se zahřeje a nebo se otáčky houpou 1000 až nějakých 650. Studenej motor nechcípá. Muže to bejt zelené čidlo ? Klapka vyčištěná krokáč vyzkoušenej funkční, dokonce vyměněnej snímač otáček vyzkoušenej. Poradte v uterý potřebuji jet na otočku 350 km. Dík

Když mi dělala to samé 1.1 44kW na 205 z roku 1991 tak to byla špatná hadička mezi jednotkou vstřiku a vzduchovým filtrem (jakési odvětrání či co :myslim ). Hadička gumová klasická benzínová.  Oprava za pár korun.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 2 týdny později...
  • O 5 týdnů později...

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...