Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Vstřiky


Bohouš407

Recommended Posts

Zdravím, mám dotaz, jestli je na vstřiku u Peugeota 407 SW 1.6 HDI 2005 nějaká gumička či ne? Jelikož když natočim auto začne tam něco jakoby cvakat  odfukovat a všiml jsem si že pod ventilem něco teče. Poradil by mi někdo ;) Předem díky 
S pozdravem Bohouš

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

stačí dotáhnout vstřik určitě je volný. Jsi z Osečné u Liberce?. Nevím kolik máš najeto ,ale tyto motory trpí na únik oleje z motoru a podfukování vstřiků.

 

 

 

TADY SE MŮŽEŠ PODÍVAT CO TĚ MOŽNÁ ČEKÁ

 

http://www.peugeot-club.com/topic/54820-peugeot-307-16-hdi-rozvody/

Upraveno uživatelem kacaba12
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 11 měsíců později...

Hele chlapí.....jelikož mi začali foukat dva vstřiky....tak jsem to dal přetesnit....všechny čtyři -nové podložky.

Ujel jsem 10km a u baráku kouknul a u 3+4 vstřiku loužička tekutiny černé.....očistil a po pár km zase loužička....přijde mi to jako špinavá nafta...vstřikovače nahoře v přípojení netečou.

Řešení...???     Zítra to tedy vezu zpět ....ale že by ty dva vstřikovače nebyly třeba dotáhlé nebo nesedly podložky....:myslim levé dva od rozvodů jsou suché...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak dnes znova v servisu ... z pod těsnění plastového krytu víka ventilů to chcalo...+ pro jistotu všechny vstřiky ven,znovu dotaženy a odzkoušeny jestli nic nefouklá.

Přetěsněno víko........ujel jsem ca.50km a sucho...tak snad vše OK......zítra jedu z Chebu do Budějovic tak to trocha protáhnu ....pak se teprv budu radovat...:D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 6 let později...

Dobrý den,

měl bych otázku k tématu. Včera jsem přetěsňoval vstřiky a vždy, když něco na motoru dělám, tak si měřím hlučnost na stejném místě a ve stejných podmínkách před a po opravě. Po přetěsnění jsem si všiml nárůstu hluku motoru. Měřím to přímo nad vstřiky, takže se to v tom může projevit. Auto jinak jede bez problémů. Stouplo to o zhruba 2-4 db. Může to být tak, že jsou vstřiky hlučnější, když na ně působí větší komprese, nebo je to špatně? Jedná se o 307 1.6 Hdi 80kw.

Děkuji za odpovědi.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...