Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Hučení zadních brzd při couvání


honekr

Recommended Posts

Máte někdo podobný problém jako já, že na Expertu při couvání hučí zadní brzdy? Je to zvuk, jaký byl kdysi slyšet u starých škodovek, když se jim zasekly v zadních kolech bakny v brzdových bubnech.

Byl jsem s tím v servise, ale tam jen proveřili, že zadní kotouče i destičky jsou OK a nedřou. Peugeot ČR se po třetí reklamaci vyjádřil, že to mám přece dodávku (mám Tepee [emoji4] ) a takové drobnosti nebudou řešit na záruku, ať si opravu nebo výměnu destiček zaplatím.

Stav se na chvíli změní, když při dojíždění domů zabrzdím před domem na ruční brzdu a pak je při zacouvání většinou klid. Ale jen do další jízdy [emoji20]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 4 týdny později...

Jo, mě to dělalo úplně od začátku (od 0 km). Pak jsem jim to řekl v servisu při pravidelné prohlídce, oni prý srazili destičky a už to nedělá. Ale pamatuju si, že to dělalo taky při couvání a někdy i při jízdě dopředu, ale tak do 3km/h. Bylo to na PZ kole.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dík za info. Tak to by odpovídalo, taky mi to dělá jen při nízkých rychlostech. S tím zbroušením hran destiček jsem to na ně v servisu už zkoušel, ale pořád se k tomu nemají. Budu muset na ně více zatlačit [emoji35]

Upraveno uživatelem honekr
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 5 týdnů později...

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...