Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Automatické otvírání 5 dveří


gerlik

Recommended Posts

  • O 4 týdny později...
  • O 3 týdny později...
  • O 3 týdny později...

dival jsem se na foru 407 a tam na sw nejde protoze tam neni misto ,tedy pokud se bavime o SW ktere mam.

 

podle meho mereni to nepujde na peugeot 508sw nebot misto ktere mam pri zavreni je 2.7cm a misto od ktereho se kufr sam zacne vytahovat je 8cm. pruzina se roztahne cca na dvounasob to znamena ze bych potreboval 4cm prostor na pruzinu, aby se roztahla na 8cm do polohy kdy uz se kufr oteve na vzpery. takze no joy :(

 

jeslti ma nekdo resin sem s nim, ale bez motor :)

Upraveno uživatelem Dejved
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Musí to jít, protože jsme do firmy kupovali dvě 508sw GT 2012 a jedna to má a ta moje ne. A je tam jen místo plynové vzpěry vzpěra, která se roztahuje. Už jsem zjišťoval i další věci. Podmínkou je aby zadní dveře byly z plastu, protože kovové to neuzvedne, ty na mém GT jsou z plastu. 

 

A kolega co má tu druhou 508čku tak měnil celé zadní 5té dveře a říkal, že v 5tých dveřích je ještě celá jednotka, a že mu celý komplet zbyl, že mi ho doveze.

 

Jen jsem ještě nezjišťoval jak je to s napojením na BSI popřípadě s ovládáním dvěří. Ale předpokládám, že ten imlulz pro otevření dveří bude brát z odskoku zámku 5tých dveří.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dveře z plastu jo? Tak to se musím jít večer podívat do garáže na ty svoje plasťáky  :myslim  :aut  Co vím, tak je tam plastovej, akorát ten spodní "kryt" s RZ, kerý doplňuje část nárazníku :myslim A to je tuším u všech verzí ...

Edit: Tak jsem na to koukal a fakt jsou asi plastový :o

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 1 měsíc později...
  • O 5 let později...

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...