Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

SAHARA_ventilátor


Kristián Hynek

Recommended Posts

Ahoj,

prosím, nemáte někdo někde někoho, kdo prodává ventilátor ze sahary i s elektronikou? (kabel + jednotka)

Nechce se mi dávat 13 tisíc za nový.

 

Řídící jednotka pošle do ventilátoru signál, ať se začne točit a netočí se.

 

Díky za rady, případně odkazy na web.

 

S pozdravem

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Před týdnem mi ventilátor sahary vypověděl službu taky, takže jsem bez klimy a motor se permanentně přehřívá, zvlášť teď v těch vedrech je to paráda...

Volal jsem do Peugeota a nový ventilátor stojí 10 000 ale dávají na něj prý slevu 30% v případě 407 z r.v. 2005, takže za 7 000, nevím ale jak moc náročná je výměna a jestli se to dá zvládnout svépomocí, takže mi řekli ještě 1500 za práci a 1000 za diagnostiku.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ano, hlavně to zase beru zpět, chtěl jsem si ho u Peugeota objednat a prý je na neurčitou dobu nedostupný v centrálním skladu, takže je ve hvězdách kdy by mohl být. Stejně tak jsem obvolal veškeré inzeráty a blízká vrakoviště a nikdo už ho nemá, takže momentálně zřejmě neřešitelný problém...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Taky jsem sháněl pro kamaráda vrtuli a nikde nesehnal, nakonec měl jednu člen klubu Hugo Boss, tak mu zkus napsat ;-)

Jinak je celkem zajímavý že taková normální věc jako je vrtule a nikde ale nikde prostě není, prý asi na konci měsíce.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...