Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Páčka na blinkry blbne P206


Jirka_10

Recommended Posts

Zdravím,

 

mám Peugeot 206 1.4i (r.v.2003). Poslední cca dva měsíce mi blbne páčka na blinkry. Dám blinkr chvilku bliká a pak přestane. Řešení je páčku přidržet a pak to zas bliká. Na další křižovatce třeba nic. Můj známej automechanik mi řekl, že je asi vypálená. Všechno ostatní je v pohodě jen ty blinkry blbnou.

 

V pátek jsem k němu zajel. Celý ten modul (obě páčky jsou spojené kruhem s dírou pro volant) vyndal. Bohužel je to cele zabakelitované a dostat se do toho jsme nezkoušeli. Buví kolik pérek a nevim čeho z toho vypadalo a pak bychom to nedali dohromady. Takže výsledek nula. Dal to zpět a blbne to dál.

 

Proč píšu.. Je mi jasné, že se modul musí vyměnit. Dost mě ale vyděsila cena. na Autokelly jen zběžně se to pohybuje od 5-12tisíc a to mi za takovou blbost připadá šílenost. Originál v Peugeutu jsme ještě nepotával, ale levnější to bude sotva.

 

Další věc je, že netuším jakej vybrat. Těch typů tam je hrozně moc. Nevíte podle čeho se to vybírá?

 

Existuje nějaká jiná možnost jak to opravit výrazně levněji?

 

Je rozumné kupovat tuhle součástku na vrakovišti?

 

Díky za radu

 

 

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

mě dělali páčky divočinu svítilo blikalo jak chtělo z vrakáče jsem měl dvoje páčky a jen to byli peníze za poštovné neboť to bylo to samé.

Svoje páčky jsem poslal na opravu k Honzu Kolbovi kolbik@centrum.cz myslím že mě to vyšlo na cca 1 000,- i s poštovným fungují do dnes tj. třičtvrtě roku bez problému.

a myslím že je někde od Kladna

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jj, v Zábřehu dělají opravu. Ale máš to dost daleko, a poštou to posílají neradi (i když bys je možná přemluvil). Viz můj inzerát v mém podpise.

 

Co je opravdu vadné, se zjistí až po rozebrání.

 

Reálný návrh: nepotřebuješ taky např. repas zadní nápravy, nebo rozvody, nebo brzdy, přední nápravu atd.? To by ti pak stálo za to sem těch 220 km dojet.

Upraveno uživatelem P607Olda
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

mě dělali páčky divočinu svítilo blikalo jak chtělo z vrakáče jsem měl dvoje páčky a jen to byli peníze za poštovné neboť to bylo to samé.

Svoje páčky jsem poslal na opravu k Honzu Kolbovi kolbik@centrum.cz myslím že mě to vyšlo na cca 1 000,- i s poštovným fungují do dnes tj. třičtvrtě roku bez problému.

a myslím že je někde od Kladna

 

No do tisícovky by to bylo super. A to je nějaký servis nebo jen někdo kdo ví co s tím? Napíšu mu. Pokud je u Kladna zajel bych tam. Přeci jen to vyndat a poslat to někam do světa někomu úplně cizímu.. Ale díky za tip zkusim ho.

 

 

Jj, v Zábřehu dělají opravu. Ale máš to dost daleko, a poštou to posílají neradi (i když bys je možná přemluvil). Viz můj inzerát v mém podpise.

 

Co je opravdu vadné, se zjistí až po rozebrání.

 

Reálný návrh: nepotřebuješ taky např. repas zadní nápravy, nebo rozvody, nebo brzdy, přední nápravu atd.? To by ti pak stálo za to sem těch 220 km dojet.

 

S autem naštěstí nic jiného není. koupil jsem ho od známého před rokem a zatím liju jen benzín. Jen jednou mi auto nechtělo jet z křižovatky a diagnostika ukázala lambdu 1. Maník to nějak vyresetoval a od té doby nic. Do zábřehu to mám opravdu daleko, ale i tak díky za nabídku.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Je to někdo kdo tomu rozumí mám za to že má 307 a sám si jí dodělával celou do elektriky, mě předělával zároveň s tím i páčku na ovládání PC, jeden den jsem odeslal a třetí den jsem měl páčky zpět a fungují do dnes bez problému. jedny ty z vrakáče dokonce fungovali dobře ale jen do 25°C jak bylo více blbly také tak že páčky na vrakáči jsou sázka do loterie. já měl štěstí na vrakáč vzali je zpět a vrátili peníze. Kdyby náhodou myslím že bych na toho kluka co mi je dělal našel i telefon.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...