Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

prasklé čelní sklo


olgojc

Recommended Posts

Ahoj, dneska sednu do auta a koukám, že na předním skle je prasklina jako prase. Kamenem jsem nedostal, tak to vypadá, že za to může tohle šílený počasí. Senzor deště mi nefunguje, tak přemýšlím, jestli nevzít sklo bez něj. Ten senzor je přímo na skle, nebo v autě?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

na skle je prepriprava pre senzor. je skoda to zrusit. rozdiel v cene nieje az tak velky.

co sa prasknutia skla tyka, mohlo byt uz "nacate" len to nebolo vidno, takisto ak bolo menene a nebolo dobre osadene, cize "pracovalo" spolu s karoseriou, tak bolo otazkou casu ze sa to stane.

 

drzim palec nech sa vsetko zadari. pokial to nemas v zornom poli tak neni to taka tragedia, mas cas to aspon v klude riesit.

Upraveno uživatelem Marcel00
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak se zjistilo, že tam někdo přede mnou dal sklo, který tam nepatřilo. Proto ten dešťovej senzor nefungoval. Teď tam je to atermický sklo a musím říct, že mě to překvapilo. Slunce přes něj tolik nepálí a láme to paprsky, takže se proti slunci jede líp. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...