Přejít na obsah
  • Current Donation Goals

Torzky


Spetr

Recommended Posts

Pootočit se to nechá. Byl jsem nahodou v servisu a tam to delali na 306-ce. ale doma bych to nedělal. Raději to přenech někomu kdo už to zná. Každopádně kdyby jsi se rozhodl to dělat doma, musiš mít zvedák (aby jsi uvolnil zadní nápravu) a ještě jednoho k sobě (aby ti tu torzku nakroutil). Jinak to dělali v Havl. Brodě v Autoklubu

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Kvasky

Pootočit se to nechá. Byl jsem nahodou v servisu a tam to delali na 306-ce. ale doma bych to nedělal. Raději to přenech někomu kdo už to zná. Každopádně kdyby jsi se rozhodl to dělat doma, musiš mít zvedák (aby jsi uvolnil zadní nápravu) a ještě jednoho k sobě (aby ti tu torzku nakroutil). Jinak to dělali v Havl. Brodě v Autoklubu

Zvedali sme 309, ale pak bych v tom nevozil nic těžkého, bo může prasknout.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Spetr

Díky za rady. Asi to opravdu nechám na odborníky:papa

na odborníky to určitě nech,protože většinou se rozpadnou ty ložiska a pak je zas budeš schánět lítat,pak zas něco nepůjde povolit,něco strhneš....prostě se to nevyplatí,já už sem od toho taky ustoupil :) jinak bude to tvedší,když to zvedneš,naopak když se to položí,tak to zase bude měkkčí:papa
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...