Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Špatný drátek k čerpadlu.. prosím o pomoc


pfiluta

Recommended Posts

Ahoj,

mám peugeot 106, 1,0 37kw, myslel jsem si že mám špatné čerpadlo, ale s kamarádem jsme přišli na to že to že čerpadlo jede když jsme ho připojili natvrdo na baterku, 
A problém je v tom že nevím jak zajistit aby do čerpadla šel proud, jsou tam 3 drátky,dva se spojují v jeden a jeden je samostatný, a já ani za boha nemůžu přijít kam ty dráty vedou.. 
Prosím nebyl by někdo tak hodnej a neřekl mi jestli je problém v drátu nebo v nějakém relé, kde mám změřit napětí, a kam ty drátky vedou? 
Děkuju moc za pomoc!  :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

to ze ti nebzuci cerpadlo nemusi byt primarne poskodenym kabelom ,cerpadlo spina rj motora cize problem moze byt  aj inde ty sa stale zameriavas len na kabel k cerpadlu ak by si meral to napetie na poistke tak by si hned vedel ci je to tym kabelom alebo treba hladat problem inde

 

kabel ide z tej poistky na cerpadlo a ak tam nenamerias napetie pri startovani tak vies ze treba hladat inde 

 

alebo zapoj cerpadlo napriamo a startuj ked nenatocis problem v kabelu nebude

Upraveno uživatelem krtek 2
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dobře zkusím to takhle, a do toho čerpadla proud nejde, tím pádem potřebuju jít po kabelu ale nevím kam vede jestli teda do te spínačky nebo do motoru.. 
čerpadlo jsem dal natvrdo a auto nastartovalo.. jenomže natvrdo to být nemůže že ano..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

skontroluj poistku(v poistkovke)od  cerpadla ci neni prepalena ked je ok meraj na nej napetie(oproti kostre vozidla) pri startovani, ak tam bude napetie , treba premerat ukostrenie cerpadla (jeden z tych dvoch hrubych kabelov na cerpadle)ked to bude ok tak zostava len kabel od poistky k cerpadlu 

 

kabel od cerpadla  vedie  cez poistku a narazovy spinac do dvojrele  ale to zbytocne predbiehas najprv kukni co ti pisem

Upraveno uživatelem krtek 2
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ten servis mám asi 200m od domu v tom problém není, ale nemám peníze a vždycky jsem si všechno spravil sám a na tyhle servisi moc nedám.. Do servisu to umí dát každej ocas.. 

:aut Nelichotivé označení.

Jak se prosím nazývá člověk, kterému nejede auto, dobrý a levný servis má 200 m od domu a nemá pár korun na opravu? Předpokládám asi 100 Kč za 15 minut práce + cenu materiálu.

Doufám, že budeš zásadový a do servisu auto nikdy v životě nedáš, přeci nejsi ocas.

 

Čerpadlo je zřejmě spínané přes čidlo tlaku benzínu v potrubí, přes pojistku. Může tam být v cestě i imobilizér. Schemata

post-2001-0-30848500-1438713414_thumb.jp

post-2001-0-90944400-1438713433_thumb.jp

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...