Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Akumulator


Keeper

Recommended Posts

Zdar Pezotaci!!

S prichodom zimy prichadza tak isto cas na studene starty.

Moja baterka ma uz cca 5 rokov a pri rannych startoch to uz poznat. Preto som sa rozhodol na jej vymenu, no na trhu je to velmi vela a ja sa neviem rozhodnut.Na nete som cital velmi dobre odporucania na baterie fy. BANNER model STARTING BULL, vraj mali najlepsie testy na studene starty pred par rokmi.

No uz aj ine fy. napreduju a ponukaju dobre vyrobky.

Najlepsie je vsak vypocut si nazor priamo z terenu.

Ja by som si vybral nijaku 74Ah no aku, to fakt neviem.

TAk nevahajte fandovia a piste prispevky.

:super

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Keeper

Zdar Pezotaci!!

S prichodom zimy prichadza tak isto cas na studene starty.

Moja baterka ma uz cca 5 rokov a pri rannych startoch to uz poznat. Preto som sa rozhodol na jej vymenu, no na trhu je to velmi vela a ja sa neviem rozhodnut.Na nete som cital velmi dobre odporucania na baterie fy. BANNER model STARTING BULL, vraj mali najlepsie testy na studene starty pred par rokmi.

No uz aj ine fy. napreduju a ponukaju dobre vyrobky.

Najlepsie je vsak vypocut si nazor priamo z terenu.

Ja by som si vybral nijaku 74Ah no aku, to fakt neviem.

TAk nevahajte fandovia a piste prispevky.

:super

Hlavne ne Perion:bojim, ty Bannery jsou prý dobrý, ale jinak nevim

Jakou tam máš doporučenou kapacitu? Hlavne si změř prostor pro BAT protože 74ka je už docela velká kráva, tak a? se ti tam vůbec vleze:papa

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Tommy306

Původně zaslal: Keeper

Zdar Pezotaci!!

S prichodom zimy prichadza tak isto cas na studene starty.

Moja baterka ma uz cca 5 rokov a pri rannych startoch to uz poznat. Preto som sa rozhodol na jej vymenu, no na trhu je to velmi vela a ja sa neviem rozhodnut.Na nete som cital velmi dobre odporucania na baterie fy. BANNER model STARTING BULL, vraj mali najlepsie testy na studene starty pred par rokmi.

No uz aj ine fy. napreduju a ponukaju dobre vyrobky.

Najlepsie je vsak vypocut si nazor priamo z terenu.

Ja by som si vybral nijaku 74Ah no aku, to fakt neviem.

TAk nevahajte fandovia a piste prispevky.

:super

Hlavne ne Perion:bojim, ty Bannery jsou prý dobrý, ale jinak nevim

Jakou tam máš doporučenou kapacitu? Hlavne si změř prostor pro BAT protože 74ka je už docela velká kráva, tak a? se ti tam vůbec vleze:papa

a proč ne Perion???? máš něco konkrétního proti?

já jí mám (74) a sem zatím spokojen jak s baterkou tak s její cenou

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

O znacke Perion nic neviem, asi nebude prelomova na trhu kvality.

Inac na Ah dost zalezi a k identickym hodnotam Ah su k dipozicii vzdy rozne rozmery baterii .

Takze pred kupou je nutne si samozrejme zmerat vonkajsie rozmery akumulatora a potom je rad na znacke a Ah samozrejme.

No s tou znackou to stale nemam jasne.

:myslim

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

v předchozím voze - P309 1.9D jsem měl Vartu 72 a neměl jsem s ní žádný problém, ba co víc, byl jsem moc spokojenej - po 4 letech stále točila v mrazu jak divá a to i při zdechlých dvou žhaičích, takže nebyl problém na třikrát startovat - vždy točení 10-15s.

Teď mám nějakou německou výrobu (auto z německa) a zatím nevím - no má na sobě razítko z kontroly z roku 2000, takže asi taky už dožívá.

Jen jsem před zimou dolil destilku, aby byla plná, no a uvidím ...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Maty

Původně zaslal: Tommy306

Původně zaslal: Keeper

Zdar Pezotaci!!

S prichodom zimy prichadza tak isto cas na studene starty.

Moja baterka ma uz cca 5 rokov a pri rannych startoch to uz poznat. Preto som sa rozhodol na jej vymenu, no na trhu je to velmi vela a ja sa neviem rozhodnut.Na nete som cital velmi dobre odporucania na baterie fy. BANNER model STARTING BULL, vraj mali najlepsie testy na studene starty pred par rokmi.

No uz aj ine fy. napreduju a ponukaju dobre vyrobky.

Najlepsie je vsak vypocut si nazor priamo z terenu.

Ja by som si vybral nijaku 74Ah no aku, to fakt neviem.

TAk nevahajte fandovia a piste prispevky.

:super

Hlavne ne Perion:bojim, ty Bannery jsou prý dobrý, ale jinak nevim

Jakou tam máš doporučenou kapacitu? Hlavne si změř prostor pro BAT protože 74ka je už docela velká kráva, tak a? se ti tam vůbec vleze:papa

a proč ne Perion???? máš něco konkrétního proti?

já jí mám (74) a sem zatím spokojen jak s baterkou tak s její cenou

na jaře jsem ji koupil do Audiny, v červenci mi pár týdnů stála před barákem a pak jsem nenastartoval, tak jsem ji dal známému na dobití a ten mi říkal, že jeho bývalá šádeska startovala vždycky na první ?uk a co tam dal Perionku, tak musel roztláčet!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Keeper

Zdar Pezotaci!!

S prichodom zimy prichadza tak isto cas na studene starty.

Moja baterka ma uz cca 5 rokov a pri rannych startoch to uz poznat. Preto som sa rozhodol na jej vymenu, no na trhu je to velmi vela a ja sa neviem rozhodnut.Na nete som cital velmi dobre odporucania na baterie fy. BANNER model STARTING BULL, vraj mali najlepsie testy na studene starty pred par rokmi.

No uz aj ine fy. napreduju a ponukaju dobre vyrobky.

Najlepsie je vsak vypocut si nazor priamo z terenu.

Ja by som si vybral nijaku 74Ah no aku, to fakt neviem.

TAk nevahajte fandovia a piste prispevky.

:super

Já mám BOSCH SILVER 74 Ah a super. Měl jsem jí původně od roku 2002 v Astře 1,7D (na startování v mrazech hroznej krám - i povýměně svíček) a nyní v P406 HDi. Stalo se mi minulej rok v Alpách, že v -23 nechtělo autí naskočit. A představte si, že tahle baterka vydržela snad 20x za sebou roztočit motor a když už začínala umírat tak to chytlo.

Je to bomba. Před tím jsem měl nějakej starej 65Ah Banner (možná už měla časem dost) a ta v zimě zdaleka takhle nefachčila.

Dneska kdybych kupoval, tak dám asi na nějaké ty testy než na zkušenosti jiných :D:D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nazdarek ....

tak s akumulatorem bojuji i ja ... dnes jsem jel do pneuservisu a malem jesem nenastartoval .... mam jeste puvodni akumulator v aute ... a jen tak-tak jsem motor roztocil ... teplota -2C

Koukal jsem v mistnim Globusu na Bannerky ... pak v temposervisu na VARTA Blue Dynamic .... cenove byly na stejne urovni .... KTERY KOUPIT?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: WiZiPoK

Nazdarek ....

tak s akumulatorem bojuji i ja ... dnes jsem jel do pneuservisu a malem jesem nenastartoval .... mam jeste puvodni akumulator v aute ... a jen tak-tak jsem motor roztocil ... teplota -2C

Koukal jsem v mistnim Globusu na Bannerky ... pak v temposervisu na VARTA Blue Dynamic .... cenove byly na stejne urovni .... KTERY KOUPIT?

v Globusu ani Temposervisu bych to nekupoval, dražší shopy jsi nenašel?:D

...jinak já mám myslím jakousi Vartu (nevím, jak je stará, byla už v autě, když jsem ho kupoval...) a zatím každý zmrzlý ráno bez zaváhání:super

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 1 měsíc později...
Guest Miro406

74Ah na 2.0HDi 90PS musi stacit, vsak? Mam pol rocny baterku a terez v zime rano mam problemi so stratom. Neviem co je to za znacku, ale rano na to pozriem. Len som chcel vedeit ci je 74Ah v dostacujuca.

Dakujem

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Miro406

74Ah na 2.0HDi 90PS musi stacit, vsak? Mam pol rocny baterku a terez v zime rano mam problemi so stratom. Neviem co je to za znacku, ale rano na to pozriem. Len som chcel vedeit ci je 74Ah v dostacujuca.

Dakujem

Skus se podívat sem: http://www.varta-automotive.cz/index2.php?p=3&s=1&content=vyhledani/searchApplication.html

[upravil dne 14/1/06 Pinďa]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 2 týdny později...
Guest Miro406

cize moj problem bol na 99,999% v nekvalitnej baterke, zajtra rano mi dojde Banner UNI Bull 50500 80Ah startovaci prud:720 cena 2900,-sk!!! (jak pre mna :-) )

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...