Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Potahy na 309


Vojta309

Recommended Posts

Nazdar chlapi! Poraďte, kde nechat ušít potahy aby sedly a nestáli 8000,- ? Jde mi o potahy na 309 5dv rv.90.

Když už jsem sehnal na inetu firmu, která je šije za 1800, tak mi začli tvrdit že auta dovezená z německa mají jiná sedadla, než auta koupená v čr. no popravdě paní se zrovna ochotou nerozplývala. Tak podaďte -díky za každou zkušenost.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Vojta309

Nazdar chlapi! Poraďte, kde nechat ušít potahy aby sedly a nestáli 8000,- ? Jde mi o potahy na 309 5dv rv.90.

Když už jsem sehnal na inetu firmu, která je šije za 1800, tak mi začli tvrdit že auta dovezená z německa mají jiná sedadla, než auta koupená v čr. no popravdě paní se zrovna ochotou nerozplývala. Tak podaďte -díky za každou zkušenost.

já si zrovna nechávám šít tady, mají pobočku v OL a ušijí to opravdu na cokoliv:super

cena závisí na kvalitě materiálu...začínají kolem 3k za komplet, já si nechávám dělat kombinaci kůže/alcantra + vlastní logo, takže to budu mít o \"něco\" dražší, ale už se těším:D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 4 týdny později...
Původně zaslal: Vojta309

Tak a je to vyřešeno, objednal jsem si potahy přímo v Peugeotu a na míru.

Výsledek - super domluva, cena i potahy. Popravdě jsem byl velmi mile překvapenej.

Ahoj!

Jak mám rozumět tomu \"přesně na míru\" ??? Do 405 bych si rád pořídil nějaký potahy ale aby to bylo pokud možno ze stejný a nebo dost podobný látky... Díky...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...