Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

jak sundat radicku?


ajsik

Recommended Posts

Potrebuji sundat radicku a ani za zlate prase ji nemuzu sundat z te tycky...Proste tam drzi jako kdyby nemela jit ani sundat :(...Kdyz ji zacnu silou rvat tak se veskery pohyb prenasi do kulisy a tu bych nerad nejak poskodil ...

Existuje teda nejaky nedestruktivni (ne rozbrusovacka nebo pilka) zpusob jak dostat dolu neporusenou ?

diky za rady

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Taky sem s tím měl problém u 206ky :maPřímo na tyči jsou vroubky a to dost drsný. Na nich je plastovýnástavec s podélnýmy výstupky. (tam musíš taky sundat) No a ni něm je ,,naražená,, řadička. Jinak než silou to bhužel nejde :( Jedině pootáčet a s citem rvát nahoru. Je to kůlna, ale jde to.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

A proč ji chceš sundat? Jestli chceš dát jinou, tak to může být i destruktivní, vůči kouli. Jestli chceš vyměnit jenom pytel, tak ho přetáhneš nahoru přes kouli. Když je naruby je kolem klacku staženej páskou, tu sundáš, lehce napářeš šef, přetáhneš přes gulu a je.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak jsem se nasral a vzal pilku, nuz a sroubovaky.

A asi po 30 minutach rezani, paceni a nadavani jsem zjistil ze kdybch ji chtel sundat tak driv urvu celou radicku ... bylo to zalepene a jeste brutalne narazene ...

a kdyz jsem to konecne rozrezal na dve pulky tak to stejne neslo sundat tak jsem vzal kladivko a stary sroubovak a pacil a klepal az jsem tu BESTII sundal !!!!:mad::mad::mad::mad::mad::mad::mad:

mam i fotky tehle anabaze ... :(

ted tam mam novou krasnou kovovou, s kozenym pytlikem...:)

No a ten pytlik jsem musel uchytit pomoci pripravku domaci vyroby :cool:

potreboval jsem na to : preklizku sekundak a plotr + modelCAD

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 2 týdny později...

Ha lidi, jak je to u 306? včera jsem si koupil krásnou gulu koženou s chromem ale tím to zatím skončilo :mad: podařili se mi odloupnout na vršku u te co tam mam plastík s obrázkem stupňů, čekal jsem že pod ním bude nějakej šroubek, a vono prd. Je tam taková plsatová zátečka, která asi ani není zátečka, a ta nejde sundat. na guli je na spodní čátsit takovej zářez, jakoby na klíč nebo na nějakej takovej bazmek. Poraďte mi .... :(:(:(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

TAk jsem včera zvítězil na hmotou :D:D:D a hlavně nedestruktivně ! vzal jsme takovej ten malej hasák, nevim jak se to jmenuje. Zmáčknul jsem tu gulu a začal kroutit. Když jsem zjistil, že se trošku kroutí sem a tam, zkusil jsem ju nejdřív táhnout směrem nahoru. Asi po 3 minutách jsem se nasral, páč to nešlo a ohromnou silou jsem gulu pootočil asi o 30°. Luplo to, křuploto a začalo se to krásně otáčet. Pak už to šlo lehce stáhnout z tyčky. A bylo to :D:D:D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

haha ta sice pomohla, ale je potřeba s rozumem !!! :D škoda že jsem neměl po ruce nějakej digitál .... ale když jsem viděl ty ajsikovi fotky, tak jsem se zhrozil :P:P:P vypadal tam s tou pilkou v ruve jak nějakej džek rozparovač nad ubohou prostitutkou. Já jsem aspoň vypadal jak instalatér :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...