Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

309 grafic


Hrášek

Recommended Posts

zdravím Všechny příznivce peugeotů.Zakoupil jsem si 309 1,2 obsah , rok výroby 1991 Grafic.Zajímalo by mě co znamená u 309 označení GRAFIC . A druhý problém mám s kontrolkou . Na přístrojové desce se mi vždycky tak po 15 minutách jízdy rozvítí kontolka " v horním rohu hodin " . V knížce jsem si našel označení v němčině a po přeložení jsem zjistil že je to kontrolka " systém vlastní diagnostiky - kontrolka " což mě nic neříká . S autem se nic neděje , ale zajímalo by mě co to znamená. Může mě někdo poradit ? :papa

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Grafic je akční model,ale nevím co všechno má...tu¨ším šedá metla,tmavší okna...no dál nevím.S tou diagnostikou by mohl bejt problém,kámošoj to taky furt svítilo a jezdilo to normálně.Ale pak jednou jel a auto chcíplo a už ho nenatočil,vím že byla náká porucha v elektrice,tuším s cívkou,ale to už bych kecal...lepší zajet na diagnostiku,tam ti řeknou víc

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Hrášek

To jsi mě moc nepotěšil.Mám akorát světle modrou metalízu jinak nic.

no vím že to byla náká metla,jinak nevím...no jo to se nedá nic dělat,třeba to bude jen náká blbost,alepší tam zajet než abys někom jel a někde zustal stát
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...