Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Mlžení oken po opravě radiátoru! - VYŘEŠENO!


Marcel

Recommended Posts

Původně zaslal: AKCZ

Bohuzel jsem si vsiml tohoto problemu az ted kdyz je vyreseno :) Ale aspon doporucim Loctite (nevim presne oznaceni) .. neni to prasek ale tekutina a pomaha spolehlive.. take jsme tohle u jednoho auta asi pred pul rokem resili..

zrada!!! zase se z topeni kouri - tz. ze voda zase nekudy prolina! ten prasek moc nevydrzel! :bojim

Ted Loctite urcite zkusim, diky....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Medvěd

To máme 70 Kč za sra*ku, 270 Kč termostat, další pětikilo Loctite - nebylo by lepší koupit ten radiátor?:myslim:myslim:myslim

jo a jeste 200kc za lepidlo kterym sem lepil ten radiator! Hned sem se zacal kopat do hlavy, kdyz se mi ten termostat sekl! Ze ja bl*ec vzdycky setrim na takovych mistech, ktery me pak stoji jeste vic nez to koupit novy... (+prace)

Ach jo... Ja se nepoucim! :myslim

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Všimli jste si, že byhle \"zupa prášky\" na utěsnění vodního okruhu nabízel nějaký servis? Asi nikolivěk že? A proč asi? Jednak je jejich efekt diskutabilní a druhak - a to především - se tím zasírá hlavní chadič a snižuje se jeho účinnost a naprdel dostává i vodní pumpa. Jediný rozumný řešení je vyměnit radiátor topení a nezkoušet takovýhle zoufalý triky...:bojim:bojim:bojim

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já už jsem tu na tyhle \"super přípravky\" toho napsal docela dost, už moc nemám, co bych k tomu dodal. Zničených nejen radiátorů, ale i chladičů, termostatů a poškozených vodních pump už jsem viděl pěknou řádku, a oprava následků vždy řádově převyšovala cenu té původní prkotiny - někdy i o dva řády. Ale když si tam chcete něco takového nasypat či nalít - jen směle do toho! Akorát si tady pak nestěžujte, nikdo vás do toho nenutil...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

OK. Jdu asi sehnat novej radiator! a poradne si nafackovat!!! Taky mi po nasypani zazracneho prasku prestala fungovat sahara, tak jsem propojil kontakty a toci se. Po zmereni cidla ve vrchni casti chladice jsem zjistil, ze to cidlo je uplne mrtvy! Takze prasek jdu tak akorat vysypat do kanalu (nebo radeji ne, abych ho neucpal) :(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Abych řekl pravdu, taky sem nad tím přemýšlel, ale po přečtení několika článků sem ten nápad hodil do koše.

Jedinej takovejto \"výrobek\" kterej uznávám je \"stalinovo hovno\". To zacpce cokoliv (zvenku) a drží sto let.

A 1750,- zas není nejhorší částka ve srovnání např. s potenciometrem za 5000,- Aspoň má člověk pocit že koupil relativně \"velkou\" věc :D

[upravil dne 2/12/05 Fusion]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...