Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

peugeot 306 lpg


noradek

Recommended Posts

Původně zaslal: noradek

zdravim

poradte mi prosim někdo mam 306 na lpg sistem ag dovezene

z Holandska na lpg mi kolisaji otačky a motor zhasina,

na benzin neni problem.

dela ti to jen u studeneho motoru, kdyz to prepne na plyn nebo porad i u tepleho, pokud u studeneho, je spinavej ten elektromagnetickej ventil. Nejlepsi je ale zajet s tim do servisni dilny, kde delaji AG system, najdes je na www.lpg.cz/ag

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Ferry Nejlepsi je ale zajet s tim do servisni dilny, kde delaji AG system, najdes je na www.lpg.cz/ag

Pekna stranka, ale doporucuji tam LK Autoservis v Ceske Skalici. S nim ja teda nemam dobre zkusenosti (z dob, kdy jsem mel pred lety S120 na LPG), ale treba se zlepsili. Ja radeji jezdim do Gery v Hradci Kralove, ktera je tam take vyjmenovana. Sice to mam o 40km dal, ale to se vyplati :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Ferry

Původně zaslal: noradek

zdravim

poradte mi prosim někdo mam 306 na lpg sistem ag dovezene

z Holandska na lpg mi kolisaji otačky a motor zhasina,

na benzin neni problem.

dela ti to jen u studeneho motoru, kdyz to prepne na plyn nebo porad i u tepleho, pokud u studeneho, je spinavej ten elektromagnetickej ventil. Nejlepsi je ale zajet s tim do servisni dilny, kde delaji AG system, najdes je na www.lpg.cz/ag

Dělá mi to jenom u studeného motoru. Neznáš nějaký servis kolem Kladna, který by tuto závadu odstranil.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: noradek

Původně zaslal: Ferry

Původně zaslal: noradek

zdravim

poradte mi prosim někdo mam 306 na lpg sistem ag dovezene

z Holandska na lpg mi kolisaji otačky a motor zhasina,

na benzin neni problem.

dela ti to jen u studeneho motoru, kdyz to prepne na plyn nebo porad i u tepleho, pokud u studeneho, je spinavej ten elektromagnetickej ventil. Nejlepsi je ale zajet s tim do servisni dilny, kde delaji AG system, najdes je na www.lpg.cz/ag

Dělá mi to jenom u studeného motoru. Neznáš nějaký servis kolem Kladna, který by tuto závadu odstranil.

Elektromagnetický ventil jsem vyčistil, dost se to zlepšilo, ale stále to není to pravé ořechové. Nebyla by ještě nějaká dobrá rada?

tip

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

a pri jaky teplote motoru ti to prepina ? obcas se taky stane ze je vytazeny cidlo teploty z vyparniku a pak ridici jednotka prepne na plyn moc brzo, kdyz jeste neni vyparnik prohratej a ten pak zamrza. To cidlo je vedle vyvodu LPG z vyparniku do vstrikovace, zastrceny v takovym mosaznym sestrihranu

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Ferry

a pri jaky teplote motoru ti to prepina ? obcas se taky stane ze je vytazeny cidlo teploty z vyparniku a pak ridici jednotka prepne na plyn moc brzo, kdyz jeste neni vyparnik prohratej a ten pak zamrza. To cidlo je vedle vyvodu LPG z vyparniku do vstrikovace, zastrceny v takovym mosaznym sestrihranu

Nejčastěji to dělá při teplotě pod nulou. Při vyšší teplotě jsou problémy menší. Přepíná to pokaždé při jiné teplotě motoru.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...