Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

PRND Problem


anton407

Recommended Posts

Dobrý den byl jsem na výměně převodového oleje a můj problém se stále nevyřešil. Pokud jedu po dálnici více jak 140Km/h objeví se kontrolka prnd (závada převodovky), potom na 15 min zastavím a chyba nikde nevíte čím by to mohlo být v odborných servisech mě straší hydroměničem (20tisíc Kč) myslíte, že je to tím nebo máte jiné zkušenosti prosím poradte mi jak dále. Jedná se o vůzb P407 sedan Diesel 2.0 HDi s automatickou 6.st. převodovkou typu AM6.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zkusil bych nějaký servis specializovaný na automaty, tam většinou pořadí lépe a často i levněji... Tyhle automaty spíš než na měnič tak trpí spíš ty rozvaděče, někde u Brna myslím byla firma co je umí repasovat...

Odesláno z telefonu za pomocí Tapatalk

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 4 měsíce později...

Tak sem do tohoto tématu po dlouhé době píši pro ty co by měli podobný problém oprava stála skoro 60 000,- měnil se Hydromenič a mechatronik. Pro ty kdo by kupovali 407 s automat převodovkou tak tuto chybu lze poznat podle toho, že hydroměnič asi u 4. stupně nesepne a pokud přidáte plyn otáčky vyletí nahoru ale auto nezabírá tak děkuji všem co jste mi odepisovali a snad moje chyba pomůže ostatním pokud budou 407 kupovat.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Třeba ho má rád... A i kdyby za ty prachy koupil jiný, zas do něj na začátku další nalije, takže za těch 60tis. to reálně nebude ;) Ale peníze za opravu to rozhodně malé nejsou, o tom žádná :papa

Upraveno uživatelem Veverka
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...