Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Můj Krkonošský deníček


Petr 406 red

Recommended Posts

Možná to někdo znáte ale je to celkem dobrý:super

Můj Krkonošský deníček

12. října

Přistěhovali jsme se do naše nového domu v Krkonoších, bože, jak je zde krásně! Už se nemohu dočkat, až majestátní horské vrcholy pokryje zářivý bílí sníh.

20. října

Krkonoše jsou tím nejkrásnějším místem na světě. Podnikli jsme malý výlet do okolí a přitom jsme viděli několik jelenů. Jelen je jedno z nejúžasnějších zvířat na Zemi.

11. listopadu

Brzy začne lovecká sezóna. Nemohu pochopit, jak někdo může zabíjet tak nádherná zvířata, jako je jelen. Doufám, že už konečně začne sněžit.

2. prosince

Minulou noc konečně sněžilo. Probudil jsem se a vše bylo pod jiskřivou pokrývkou krásného bílého sněhu. Proházel jsem příjezdovou cestu a uspořádali jsme velkou rodinnou koulovačku. Potom projel kolem sněžný pluh a musel jsem znovu proházet příjezdovou cestu. Prostě to tady miluji.

12. prosince

Minulou noc napadl další bílý sníh. Sněžný pluh si zopakoval žertík s příjezdovkou. Nevadí, během chvilky jsem ji proházel.

19. prosince

Další sníh napadl minulou noc. Kvůli zahrnuté příjezdové cestě jsem se nedostal do práce. Jsem úplně vyčerpán prohazováním. Zkurvenej sněžnej pluh!

22. prosince

Včera napadlo ještě víc těch bílejch sraček. Mám na rukou puchýře od lopaty. Jsem přesvědčenej, že sněžnej pluh čeká někde za rohem dokud neprorazím cestu. Parchant jeden!

25. prosince

Veselé zkurvené Vánoce! Víc zasranýho sněhu! Jestli jednou dostanu toho zkurvysyna, co řídí sněžnej pluh, tak ho přinejmenším nakopu do prdele. Nechápu, proč prostě nepoužijou na silnici víc soli, co by rozpustila ten sajrajt.

27. prosince

Zase napadl vagón těch bílejch sraček! Už tři dny jsem nevystrčil rypák z baráku, s vyjímkou prohazování cesty, pokaždé, když jel okolo sněžnej pluh. Nakonec i pluh uvázl v závěji a ten ksindl řidič si přišel vypůjčit moji lopatu. Řekl jsem mu, že jsem jich už šest polámal, když jsem prohazoval příjezdovku a pak jsem mu tu poslední přerazil o jeho debilní palici.

28. prosince

Konečně jsem se dostal z baráku. Odstranil jsem z auta to bílý svinstvo a vydal se do obchodu pro něco k jídlu. Při zpáteční cestě mě přímo do cesty vběhl jelen. Už se to nedalo ubrzdit. Na autě mám škodu aspoň třicet tisíc. Ty zkurvený bestie by se měli postřílet! Že je ti lovci v sezóně nevymlátili všechny!

10. března

Odvezl jsem auto de servisu ve městě. Člověk by nevěřil, jak může ze jednu zimu zrezivět vod tý debilní soli, co ty hovada sypou na silnice.

12. dubna

Odstěhovali jsme se zpátky do Prahy. Teď teprve vidím, jak je to krásné město! Nechápu, jak někdo může žít v takové prdeli, jako jsou Krkonoše.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Staré, známé a pravdivé :D

Schválně jsem stavěl tak, abych měl co nejméně vyhazování (plac před garáží na tři auta a malá pěšinka ke dveřím) a i tak toho mám plné zuby. \"Zasraný bílý sračky\" - to přesně sedí :-) Včera i dnes jsem už vyhrnoval :grr:grr

plac.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Peta

Staré, známé a pravdivé :D

Schválně jsem stavěl tak, abych měl co nejméně vyhazování (plac před garáží na tři auta a malá pěšinka ke dveřím) a i tak toho mám plné zuby. \"Zasraný bílý sračky\" - to přesně sedí :-) Včera i dnes jsem už vyhrnoval :grr:grr

prosím tě a co? vždy? tam nemáš vůbec nic :P:P:P

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Jirkap

Původně zaslal: Peta

Staré, známé a pravdivé :D

Schválně jsem stavěl tak, abych měl co nejméně vyhazování (plac před garáží na tři auta a malá pěšinka ke dveřím) a i tak toho mám plné zuby. \"Zasraný bílý sračky\" - to přesně sedí :-) Včera i dnes jsem už vyhrnoval :grr:grr

prosím tě a co? vždy? tam nemáš vůbec nic :P:P:P

Taky si říkám, že tam nic nemá:D

[upravil dne 20.11.05 Petr 406 red]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Petr 406 red

Původně zaslal: Jirkap

Původně zaslal: Peta

Staré, známé a pravdivé :D

Schválně jsem stavěl tak, abych měl co nejméně vyhazování (plac před garáží na tři auta a malá pěšinka ke dveřím) a i tak toho mám plné zuby. \"Zasraný bílý sračky\" - to přesně sedí :-) Včera i dnes jsem už vyhrnoval :grr:grr

prosím tě a co? vždy? tam nemáš vůbec nic :P:P:P

Taky si říkám, že tam nic nemá:D

[upravil dne 20.11.05 Petr 406 red]

...no právě že to tak dokonale odházel...:D:D:aut

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Tommy306

Původně zaslal: Petr 406 red

Původně zaslal: Jirkap

Původně zaslal: Peta

Staré, známé a pravdivé :D

Schválně jsem stavěl tak, abych měl co nejméně vyhazování (plac před garáží na tři auta a malá pěšinka ke dveřím) a i tak toho mám plné zuby. \"Zasraný bílý sračky\" - to přesně sedí :-) Včera i dnes jsem už vyhrnoval :grr:grr

prosím tě a co? vždy? tam nemáš vůbec nic :P:P:P

Taky si říkám, že tam nic nemá:D

[upravil dne 20.11.05 Petr 406 red]

...no právě že to tak dokonale odházel...:D:D:aut

To je taky možný že byl tak pečlivej a odházel to i na poli za barákem:D:D:D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Peta

Staré, známé a pravdivé :D

Schválně jsem stavěl tak, abych měl co nejméně vyhazování (plac před garáží na tři auta a malá pěšinka ke dveřím) a i tak toho mám plné zuby. \"Zasraný bílý sračky\" - to přesně sedí :-) Včera i dnes jsem už vyhrnoval :grr:grr

pěknej barák a pěkná garáž;):papa

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Pinďa

Dobrej deníček. :D:super:D

HLAVNĚ SOUHLAS S TOUTO VĚTIČKOU: Člověk by nevěřil, jak může ze jednu zimu zrezivět vod tý debilní soli, co ty hovada sypou na silnice. :myslim

To jo ta sul je hrozná!!! Oni to raději posolí než aby to shrabaly pak je z toho hrozná břečka!!!:grr A chudáci auta!:grr

[upravil dne 21.11.05 Petr 406 red]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No jo, ale když silničáři neposolí, tak jim plno \"rádoby\" řidičů nadává do lemplů, že není černá silnice. Sokolovsko je pověstné tím, že má perfektně udržované silnice v zimě, ale to se pak negativně projevuje na povrchu vozovek. Takže tu máme v zimě perfektně sjízdno, ale po zbytek roku tankodrom a navíc nám reznou auta. Jsem pro plužení, trochu inertu, minimální solení, zimní gumy, případně řetězy, kde nechce přezouvat a? jezdí busem.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...