Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Peugeot 307 SW Neeson


Neeson

Recommended Posts

Peugeot 307 SW

 

1,6 HDi, 66kW, 2006

 

Koupeno v IT Červenec 2014

Tachometr při koupy 123 600

 

Přesedlal jsem z Octavia 2.0 benzín, 1999

Rozdíl ve výkonu byl znát, ale věděl jsem do čeho jdu:)

Vyměnen pouze olej,filtry atd, klasika 

Zatím žádné vady (díky bohu), ale chystám se na výměnu zadních brzd.

Prozatím jsem se odhodlal k výměně originálního rádia za 2din a výměny reproduktorů (zkušenosti z předchozího vozu mám bohaté), ale u tohoto modelu mě překvapilo umístění repro do tapecu( co to sakra...? :-D )

Po brouzdání na fórech mi došlo že to bylo ,,hodně milé,, od Peugeotu:D

Rozhodl jsme se že si zhotovím podložky tak jak jsem to viděl na fórech apod. a připevním repro na plech dveří.

Přední repro jsem použil komponentní Kicx PRO 62D a zadní koaxiální Kicx ICQ 502( nechal jsem v tapeci)

Rádio 2 din - made in China, ale za ty prachy OK - 

LCD dotykový displej,

Úhlopříčka: 6,2“,

800 x 480 pixelů,

klasika DVD, CD, Micro SD,

Bluetooth,

Navigace IGo,

 

potřeboval jsem ISO konektor, Fakra konektor na rádio a rámeček na autorádio.

Kroužky pod repro jsem si udělal z dřevotřískové desky (tři na sobě myslím že +- 5,5 cm), do plechu jsem vyřezával otvor.

tlumení dvěří - vnitřní i vnější plech STP Anticor S (2,1mm) tapec zatím ne (stejně nijak nedrnčí)

 

Finální zvuk? Jsem velice spokojen s mou prací.

20140718_125638.jpg

IMG_4507.JPGWP_20150714_001.jpg

WP_20150714_003.jpg

WP_20150718_001.jpg

WP_20150718_003.jpg

WP_20150718_004.jpg

WP_20150721_001.jpg

Upraveno uživatelem Neeson
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 2 týdny později...
  • O 1 měsíc později...

Ahoj, mám v merku to samé radio.. chci se jen zeptat, zda jsi s ním spokojenej. Všude čtu rozdílné názory na tyhle china radia. A jen tě ještě prosím... Musel jsi použít kovovej redukční rámeček, nebo stačily ty plíšky do L co jsou součástí balení. Moc diky za odpověď. A jinak to vypadá super, i jak jsi udelal repro:super

Honza

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj, ten rámeček jsem chtěl původně koupit ale přišlo mi to zbytečně moc drahé:D ani ty plíšky jsem nedával, ukotvení jsem udělal po domácku.

S rádiem jsem hodně  spokojený, akorát bych potřeboval aktualizovat mapy. je tam IGO 8. Nebo popřípadě tam narvat něco jiného.

Na jaře bych ještě chtěl napojit zadní parkovací kameru. Na Ali jsem něco našel ale nevím jak to bude s kvalitou.

Budeš řešit ovládání pod volantem (pokud máš?)

Michal

Upraveno uživatelem Béďa
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V 4. 2. 2017 at 20:05, Neeson napsal:

Ahoj, ten rámeček jsem chtěl původně koupit ale přišlo mi to zbytečně moc drahé:D ani ty plíšky jsem nedával, ukotvení jsem udělal po domácku.

S rádiem jsem hodně  spokojený, akorát bych potřeboval aktualizovat mapy. je tam IGO 8. Nebo popřípadě tam narvat něco jiného.

Na jaře bych ještě chtěl napojit zadní parkovací kameru. Na Ali jsem něco našel ale nevím jak to bude s kvalitou.

Budeš řešit ovládání pod volantem (pokud máš?)

Michal

To mě právě taky :D, ale našel jsem ho za 490,-. Tak moc rád slyším, že to jde zmáknout i bez něj :). Kazdá káča k dobru se vždycky hodí.

S těma mapama... Nevim, jedině kouknout na net, jestli ma windows něco na stažení.

Já bych parkovací kameru měl mít u rádia, jestli mi teda příjde :D. Chlapík, kde mám rádio objednaný, psal že mu došly a další bude mít přístí týden, tak čekám. A kolega z práce ma taky 2din chinu, taky mel u toho kameru a říkal, že super... Montovačka normálne do světla na spz a rozlišení prej ok.

Nad ovládáním jsem přemejšlel, mám ho tam, ale dočetl jsem se, že k jiným rádiům, než k origo peugeotáckým nefunguje a prý se to řeší modulem a taky není zrovna levnej. Tobe funguje ovládání pod volantem na tohle rádio??

A ještě jedna věc, chtěl jsem sem dát fotky svýho pažouta, a pochlubit se :D novýma kolama na léto a jdou nahrát fotky max do 0.50 kB.. To vymyslel kdo :D. Nebaví mě to pracně zmenšovat. Ale co se dá dělat, ja na to příjdu, jal to sem nasoukat :D. 

Honza

Upraveno uživatelem Péťa
Necituj předchozí příspěvek
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj, já mám právě taky kameru ale je to ta trapná kulatá ke které dostaneš i vykružovací vrták na díru:D. Do auta určitě vrtat nebudu:D chtěl bych to právě řešit kamerou to světla spz o které píšeš.

Jinak ovládání mi právě taky nejde, vím je to nákladné a ani není jistota že to na tu čínu pujde:D

Jinak musím ti říct že jsem se zamiloval do tvého interiéru:D a kola BEST! můžu se zeptat kolik tě stáli?

Michal

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 21 hodinami, Neeson napsal:

Ahoj, já mám právě taky kameru ale je to ta trapná kulatá ke které dostaneš i vykružovací vrták na díru:D. Do auta určitě vrtat nebudu:D chtěl bych to právě řešit kamerou to světla spz o které píšeš.

Jinak ovládání mi právě taky nejde, vím je to nákladné a ani není jistota že to na tu čínu pujde:D

Jinak musím ti říct že jsem se zamiloval do tvého interiéru:D a kola BEST! můžu se zeptat kolik tě stáli?

Michal

Ahoj, přesně tak, taky bych kvuli kameře nevrtal do zadku káry :D. A ty do SPZ budou kvalitní všechny, bych řekl...

Na to ovladání se asi vykašlu, těch pár cenťáků se k rádiu snad natáhnu :D.

A moc díky, když jsem auto viděl v inzerátu, interiér me normálně očaroval :D. Jedinej průser je, že mi nefunguje vyhřejváni sedaček a na tý kůži nic moc v zimě teda.. Čudlik se normálně rozsvítí,  relé sepne a teplo nikde :D. Ani na jedny sedačce. Tak jsem z kuchyňe štípnul dva hnědy polštářky ze židlí a taky postačí :D. Ale štve mě to, nevím, čím to může bejt, asi přerušený obvody v sedačkách, nevim. A je to fuk, mám polštářky :D

A kola jsem kupoval jetý z jednoho pneuservisu, tuším na Moravě.. Nemám rád kupovaní takových věcí na slepo, ale chlapík mluvil solidně a já byl překvapenej, když přišly. Jako nový, rovný, super. Snad mi tam vlezou, v techničáku mám J6.5 a ET32 a tyhle kola jsou J7 a et 25. Tak snad tam půjdou, jinak spáchám sebevraždu :D.Stály mě 5tis..

A prosim tě, jak jsi delal repro ve předních dveřích, tapec šel zpátky v pohode? Chci to taky udělat, protože ty repráky v tapecu jsou fakt KATASTROFA!. Díky za odpověď Michale a sory za takovej román :D

Honza

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 12 minutami, vendelinek napsal:

Tak jako to je škoda do sklepa,takový krásný kola :super

Odesláno z Samsung J 5

Já vím, ale kdybych je nechal v obýváku, tak bych zase nemohl koukat na tu mojí holku doma :D.. A jinak děluju, mám z nich radost..

Honza

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 2 hodinami, Desmay napsal:

Ahoj, přesně tak, taky bych kvuli kameře nevrtal do zadku káry :D. A ty do SPZ budou kvalitní všechny, bych řekl...

Na to ovladání se asi vykašlu, těch pár cenťáků se k rádiu snad natáhnu :D.

A moc díky, když jsem auto viděl v inzerátu, interiér me normálně očaroval :D. Jedinej průser je, že mi nefunguje vyhřejváni sedaček a na tý kůži nic moc v zimě teda.. Čudlik se normálně rozsvítí,  relé sepne a teplo nikde :D. Ani na jedny sedačce. Tak jsem z kuchyňe štípnul dva hnědy polštářky ze židlí a taky postačí :D. Ale štve mě to, nevím, čím to může bejt, asi přerušený obvody v sedačkách, nevim. A je to fuk, mám polštářky :D

A kola jsem kupoval jetý z jednoho pneuservisu, tuším na Moravě.. Nemám rád kupovaní takových věcí na slepo, ale chlapík mluvil solidně a já byl překvapenej, když přišly. Jako nový, rovný, super. Snad mi tam vlezou, v techničáku mám J6.5 a ET32 a tyhle kola jsou J7 a et 25. Tak snad tam půjdou, jinak spáchám sebevraždu :D.Stály mě 5tis..

A prosim tě, jak jsi delal repro ve předních dveřích, tapec šel zpátky v pohode? Chci to taky udělat, protože ty repráky v tapecu jsou fakt KATASTROFA!. Díky za odpověď Michale a sory za takovej román :D

Honza

jde to tam krásně, ALE musíš odřezat ty plastíky, pokud ti to nevadí:D myslím že to jsou ony:D něco jsem tam řezal ale už přesně nevím jeslti jen ty dva:D ale to uvidíš sám, jinak tam nic nevadí. :) možná i ten žlutý na ten čudlajs ale fakt si nejsem jistý:Duvidíš

307_tapec2.jpg

Upraveno uživatelem Neeson
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...