Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Koupe papiry 1.6XRi


Swapino

Recommended Posts

Zdravicko, lidi potreboval bych mensi radu ... mam moznost splasit papiry na 309 (presneji : r.v. 88, barva bílá, 3-dvéř 1.6 XRI) zhruba tak za 6000,- Myslite, ze to je dobre, popripadne ... vyplati se to, nejdriv vzit papiry a pak se podivat po aute ... BTW : je tak 1.6XRi dobry ? Muzete mi napsat jak moc jste s tim spokojeni atd ... THX

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

myslim že pokud nevíš o takovym autě tak je to dost risk, kdyz cena toho auta s papirama by byla asi 20 tisíc.

nejsem odborník ale taky sem přemejšlel o takovyhlech čachrech a u takhle starejch aut se to moc nevyplatí, musel bys sehnat vymazlenou a bez papírů (podle mě nerealne) ale nahoda je blbec.

:aut

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

kasli na to, nevyplati se to... aut s timhle datem vyroby je na prodej plna annonce a bazary... jen s tim budes mit opruz na uradech a dalsi starosti, a nakonec te to vyjde treba jeste draz...

btw tomu autu bude 17 let... do toho bych nedal ani korunu a radeji resil neco novejsiho, aspon novej model kdyz uz...

btw moje 309 z 89 sla o prazdninach za 25,- v dobrem stavu... jen pro predstavu... a jinak tyhle strepy uz se velice spatne prodavaji, spis pocitej, ze kdyz neco takovyho koupis, budes zrejme posledni majitel...

[upravil dne 23.11.05 Vvitty]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...