Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

jak dostat naftu z nádrže?


Weri 605

Recommended Posts

hojda ..  :papa

než to celý umřelo tak sem si natankovala full.. takže teď tam mám celejch 80l (odjela sem asi 10km od pumpy a konec).

chci je dostat ven :D , aby tam tak 10-20 třeba i zůstalo.. (Nastartovat to de - chci aby šly brzdy a mohla to dotáhnout na laně, takže flexa není řešení..  ;) )

chci jen ňák tu čistou né ten sajrajt..  :P

výpušťák to někde ňákej určitě má, ale to bude týct spodem to co nechci, že..? nemáte někdo tipa - třeba i horem někde - přepadem nebo ......

díky  :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

co to řešit až na tom vrakáči? třeba ti to zvedne ještěrkou a můžeš to hadičkou pouštět hned do jiného vozu třeba přes punčochu :)

 

myslím, že jsou tam na něco podobného zvyklí..., asi nikdo nenechá v autě plnou nádrž...,stalo se mi něco podobného na 406ce, ale ta má v nádrži el. čerpadlo--za 15 minut bylo 70 litrů nafty z nádrže venku :papa

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Taky se divím že nikdo nic nechce vyndala sem aspoň světla, 5x origo alu a pak mám úplně nový sady destiček a filtry.. Je to rok 90 2,1 svdt... Dala sem inzerci a nic... I tady mi ro Radek nechal ale zamknul.., takže kdyby někdo něco chtěl tak poslední tejden pak musí z domu... :(

Jinak nacucnout zní dobře ale nemám kontrolu o druhým konci, tak si určitě při mym štěstí nacucnu i ten bordel....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

keby to mam doma vyhodim zadnu sedacku vymontujem merac paliva  jednu stranu auta zdvihnem par cisel a klasicky cez hadicu  tym vzniklym otvorom samospadom vypustit 

 

robota dobra z vrchu netreba lahat pod auto

tu naftu si spusti urcite lebo to tak ci tak spravia na vrakaci prva vec co urobia ale ty uz z toho nic mat nebudes

Upraveno uživatelem krtek 2
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Štěpán už sivzal žlutý mlhy.. :) já to schovám on se někdo určitě za měsíc ozve... :D

Plechy sou na nic ty mám po kroupách, ale motoru je škoda, ten šlapal.., až na tu převodovku no... Když ta první verze už je holt málo, spíš sou 95 a benzíny...

Punčoška je dobrej nápad, to tam dám...! :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Sedačka venku, ale co s tim víčkem..? To se šroubuje..? Nebo nejdřív odpojit ty hadičky..?

Mám naftu všude kolem toho víčka.. To asi není normální, ale díky tomu je všechno mastný.. Proto se ptám jestli točit..?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak kluci.. je to venku všechno.. :) krásná práce!

Tím šroubovákem to šlo - neulomila sem ani jeden zoubek a hadičky zůstaly na místě. Prostrčila sem tam hadici napojenou na velkej kompresor (dala sem si tam trisku jako na vapku, ale sundala ten konec s tím jako rozprašovačem) zapla to a lítalo mi to rovnou do sudu. Zvedla sem si levý přední... Vycucnutý do poslední kapky a pozor - bez jakýkoli úsady.. Za 25 let žádnej kekel na dně... :D

Plán byl nechat to měsíc v sudu, aby se usadila a rači nou stres při vypouštění.. Asi lepší.. Stejně jí tam nechám.. :) a odpoledne to zavřu a vrátím kousek zpět..

Bylo to pak vlastně i celkem snadný.. :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 2 týdny později...

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...