Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Cyklovač


Guest Miloš306

Recommended Posts

Guest Miloš306

Ahojte vsetci 306-kari!

Mam novu 306 TD a chcel by som zistit, okrem ineho, ci to ma programovatelny cyklovac a ako sa programuje. A ked to nema progr. cyklovac, da sa to vymenit za programovatelny??? Trebars aj z ineho modelu alebo znacky. Neviete, kde sa ten cyklovac nachadza???

A este jedna vec: Nesvieti mi podsvietenie orginalneho Peugeot autoradia, v noci mam cierny dyspley. Da sa to opravit??? Ostatne podsvietenie je v poriadku.

Vdaka moc!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Miloš306

Ahojte vsetci 306-kari!

Mam novu 306 TD a chcel by som zistit, okrem ineho, ci to ma programovatelny cyklovac a ako sa programuje. A ked to nema progr. cyklovac, da sa to vymenit za programovatelny??? Trebars aj z ineho modelu alebo znacky. Neviete, kde sa ten cyklovac nachadza???

Pokud ti nevadí že na cyklovači bude napsáno škoda tak tam jde bez úprav český AEV2062

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Guest Miloš306

Vdaka, skusim ten od Skodovky.

A dost by mi pomohlo, keby ste mi niekto napisali, kde presne je ten cyklovac skryty!!! Musi byt niekde dobre zasity, ale kde?????

Mam 306 5dv-hatch. 1,9TD r.v. 95 M96

Dik, velmi

milos

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

casovaci rele je schovany pod volantem pod palubkou, jeste spolu s dalsima relatkama, musel bych se ale podivat do katalogu jak ma presne vypadat. Jinak da se dodelat i destovy senzor, to zapojeni neni nijak slozity a na vrakaci bys ho sehnal snadno

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

A jak se to potom programuje??

Původně zaslal: Yka

Původně zaslal: Miloš306

Ahojte vsetci 306-kari!

Mam novu 306 TD a chcel by som zistit, okrem ineho, ci to ma programovatelny cyklovac a ako sa programuje. A ked to nema progr. cyklovac, da sa to vymenit za programovatelny??? Trebars aj z ineho modelu alebo znacky. Neviete, kde sa ten cyklovac nachadza???

Pokud ti nevadí že na cyklovači bude napsáno škoda tak tam jde bez úprav český AEV2062

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Škodovácký cyklovač je pamě?ový - prostě zapneš a po setření vypneš, no a když nadejde okamžik, kdy už chceš, aby setřelo znovu, tak jen znovu zapneš a necháš být - cyklovač si pamatuje tu takto nastavenou dobu. Pokud jí chceš změnit, zase jen vypneš, a znovu zapneš v jiném intervalu - cyklovač si pamatuje vždy ten poslední interval mezi vypnutími páčky. Nejdelší interval je asi půl minuty. Mám to v autě taky, a jiný nechci...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: gvg

Danke Schön!

Stačí teda zavolat do prodejny náhr. dílů škoda a oznámit číslo AEV2062 nebo je to dle modelů nějak rozdělené?

A cca cena?

TADYsi muzes precist na foru Fordu a najdes tam i schema zapojeni a kde to sehnali a za kolik

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Taky dlouho přemýšlím o téhle variantě.

Deš?ovej senzor není špatná věc, ale měnit kvůli tomu okno se mi opravdu nechce. Možná kdyby mě ho nějakej ten odlítlej kamínek donutil vyměnit.

Relátko je podle mě jednodušší a lacinější záležitost.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Dave_k

Taky dlouho přemýšlím o téhle variantě.

Deš?ovej senzor není špatná věc, ale měnit kvůli tomu okno se mi opravdu nechce. Možná kdyby mě ho nějakej ten odlítlej kamínek donutil vyměnit.

Relátko je podle mě jednodušší a lacinější záležitost.

Kvůli senzoru nemusíš měnit okno, ono se to dělá i pro dodatečnou montáž.Jenže za to chtějí asi 3000,- :-( .
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Guest Miloš306

Dnes som ho konečne našiel, to relle. Dobre zašite za poistkovou skrinkou, krasne modre od firmy Valeo, akurat, že nebolo programovateľné. Zajtra idem kupi? AEV 2062, u nás v Bardejove 460,- Sk a skusim ho tam len zasunu?. Vyskušam, zajtra napišem ako to funguje!

Ak by ste ho niekto hľadali na 306-ke r.v.95, rad Vam popišem, kde sa nachadza! Ale da sa najst podľa zvuku!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Miloš306

Dnes som ho konečne našiel, to relle. Dobre zašite za poistkovou skrinkou, krasne modre od firmy Valeo, akurat, že nebolo programovateľné. Zajtra idem kupi? AEV 2062, u nás v Bardejove 460,- Sk a skusim ho tam len zasunu?. Vyskušam, zajtra napišem ako to funguje!

Ak by ste ho niekto hľadali na 306-ke r.v.95, rad Vam popišem, kde sa nachadza! Ale da sa najst podľa zvuku!

To jsem na to žádostiv jestli to je opravdu tak jednoduchý. Jestli Ti to pojede tak jdu do toho.

Jo a prej se s tímhle cyklovačem zruší stírání při ostřiku. Což by mi taky vůbec nevadilo.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Guest Miloš306

Brrrr, vonku je ale zima, ze vraj -6 st.C. hlasim z okresu Bardejov - SR.

Ale nie to som chcel, prave som bol vymeni? pôvodné cyklovacie rele \"VALEO\" - bez pamäti za AEV 2062 s pamä?ou a predstavte si, ono to v tej mojej 306-ke funguje jedna báseň!!!!! Krásne si pamätá prestávky medzi 1. polohou a vyp., tusim od 0,5 s do 1 min??? 50 s. som vyskušal!!!

Hurááááá, koľko málo niekedy človeku stačí k radosti :super

A ostatné polohy??? Funguju klasicky, t.j. dole to zotrie raz, 2 - norm. rychlos?, 3- rýchle, pritiahnutie k sebe - ostrek skla + 3 zotretia!!! Toto mam vyskušané na svojej 306-ke!

Takže všetkym, ktorý neveria, že je to take jednoduché odkazujem: Ano, je!!!! Na 306-ke určite!

Stačí najs? pôvodné, vytiahnú? ho zo zásuvky, zasunú? nové - AEV2062 a je to!!!! Mňa to stálo 460 Sk!

U vas v čechách tuší niečo malo cez 200 Kč, tak som to zachytil!

Tak Vam ostatným prajem veľa zdaru!!!

PS. Turbo v zime nechajte radšej doma!!!

miloš

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...