Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Cyklovač


Guest Miloš306

Recommended Posts

Tak už mám vyměněno a funguje dokonale.

Yka vřelej dík za tip. :super

Jen mě při tý výměně málem hráblo. Všechna relé v poho přístupná a jako na potvoru kvůli tomuhle jsem musel rozebrat všechny spodní plasty u řidiče. :grr Přístup jak k penězům. :grr

[upravil dne 23/11/05 Dave_k]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 2 měsíce později...

Ahoj,

tak jsem se k tomu taky dokopal, všechno mám, ale zaboha nevím, jak se dostat k relé tak, abych ho mohl vytáhnout. Venku bylo -5 a tak jsem si řek, že bude lepší se zeptat někoho, kdo to dělal, aby mi řekl, co odmontovat. Moc děkuju za odpovědi.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No jak koukám tak je to podobný jako ve 406ce. To relátko má modrou barvu a mělo by bejt pod volantem. Pokud je schovaný za pojistkama tak stačí na pojistkovce povytáhnout červenou západku nalevo a vyndat pojistkovku. Pak už by to mělo bejt jednoduchý.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No já když to měnil tak jsem nevěděl jak vyndat tu pojistkovku, tak jsem se tam dostal jinudy. A že nemám zrovna malý ruce tak jsem je měl pěkně sedřený. Když jsem pak zjistil jak pojistkovku sundat tak to byla brnkačka. :cool:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Guest Miloš306

Je!

Ja som to vyberal zospodu od pedalov!

Je tam nejaky kryt, ktory musiš najprv vybra?. Potom musiš najs? hmatom, alebo zrakom (zaujímava poloha). Je tam osadene v takej akokeby lište. Z tej lišty to vybereš tak, že zatlačiš na akusi poistku na tom kablovom zväzku s relatkom a potom ho cele aj s kablovym zväzkom vybereš von, smerom dole k pedalom. Vytiahneš relatko z kabloveho zväzku, osadiš nové a kablový zväzok zasuneš naspä?! A hotovo!

Jednoducho povedané, ale ten prístup je ....

Ale stojí to zato!!!

Veľa zdaru!!! :super

:papa:papa:papa

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Aha, zajímavé!!! To si budu muset koupit baterku, abych tam pořádně viděl. Mně se zase zdá, že ten konektor i s relé je zboku na nějakém čudlíku - možná to bude mít taky souvislost. Díky, pohrabu se v tom ještě. Ale přístup je tam jak k výhře ve Sportce...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 3 měsíce později...

Koukal jsem do katalogu a bohužel jsem tam žadný relátko pro stěrače nenašel. Katalog už je starší takže toho k 307 tam moc není.

Zkus se poptat u peugeotu kde by se dalo najít ono relátko, nebo se jen poptat kolik by stálo nové.

Třeba v Pardubickém peugeotu u náhradních dílů je jim pěkně vidět do počítače kde se ony díly nachází v autě.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ja myslim, ze pokud jim i reknes, tak ti ten obrazek v Peugeotu i vytisknou. Kdysi mi tak vytiskly obrazek z katalogu, kde byly lanka rucni brzdy. Beztak to rele bude nekde za pojistkama, nekde kde jsou schovovany relatka v palubce. Pokud si muzu typnout, tak bych i rekl ze bude mit modrou barvu.

A rele u Peugeotu bude stat majlant, to je lepsi to z Feliny.

[upravil dne 9.6.2006 Tornado]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj.Stačí odklopit stěrače od skla,pustit stírání a nejdříve si sluchem určíš místo a pak pohmatem - nejde to splést.Relé s sebou zřetelně škube.Je bleděmodré a před dvěma dny jsem ho vyměnil za felíciové.Funguje perfektně.Při výměně jsem měl sundán kryt pod volantem,v poloze na zádech hlavu na brzdovém pedálu.Relé tam tak dobře drželo,že jsem ho i s paticí sundal z nějakého trnu.Po výměně jsem zase tu patici nasunul na trn a hotovo.Do patice nelze zasunout jinak,než správně!Pokud by někdo chtěl originál,co jsem vyndal,tak za poštovné klidně pošlu.Ale to snad nikdo neudělá,protože paměťové je paměťové.Mám P806.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 2 týdny později...

Všechno to zní moc hezky. Opravdu až moc. Po přečtení tohoto tématu jsem hned druhý den koupil to relé, protože to vypadá, že patice je jakási normalizovaná a pasuje snad do všech Peug a prý i Opelů. Vrtal jsem se pod volantem (a zkoušel jsem i druhou pojistkovou skříň u motoru) snad 2 hodiny, ale to relé zaboha nemůžu najít. Začínám být opravdu zoufalý. Někde ho tam slyším cvakat, ale nic sytě modrého ve velikosti odpovídající tomu škodováckýmu relé tam nikde vidět není, ani se nic neškube. Neví někdo jestli to funguje i na 206ky a pokud ano, jak se k tomu zpropadenýmu relátku dostanu???????? :mad::grr

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...