Jump to content

Reklama

Trundik
 Share

Recommended Posts

Původně zaslal: Bohouš 205 GTI

Jo a nebo reklama na 205 GTI - ta je taky dobrá, ale už trošku stará :mrk

huha, tak tu jsem ještě neviděl. Ovšem kdybych přišel dom a před barákem stály ty 3 auta, který se mi ani TROŠKU nelíbí a manželka mi oznámila, že jsou lízlý, tak bych asi odjel do Bohnic.

Takova ze zivota Smile01.gif

Původně zaslal: Vertex

Jo a nebo reklama na 205 GTI - ta je taky dobrá, ale už trošku stará :mrk

Když to tak vezmeš, tak Peugeot má jenom dobrý reklamy. Ta na 607 je perfektní, no a ta nová s tím manželským párem je taky super

Rozhodne souhlas s tim ze napr. na 607cku byla reklama bezkonkurencni.. ale nemuzu rict ze ta histericka zenska by byla nejak hodne skazena reklama.. ;)

Původně zaslal: lampa

myslite tu histerickou zenskou a toho, xlapka, ktery sebou svifne, kdyz zjisti ze mu manzelka vybrakovala cely ucet aby si mohla koupit, 307, 206 a 206 sw ?

myslim ze peugeot mel lepsi reklamy

Původně zaslal: Hadra

huha, tak tu jsem ještě neviděl. Ovšem kdybych přišel dom a před barákem stály ty 3 auta, který se mi ani TROŠKU nelíbí a manželka mi oznámila, že jsou lízlý, tak bych asi odjel do Bohnic.

No tak to bychom tě mohli s Hollym navštívit - já to mám kousek a Holly přes silnici :D:D:D

Původně zaslal: Vertex

Viděl jsi tu na to čevený GTI, jak ho sestřelí z padáku a on si to pak sviští po sněhu k tý blondýně?

Jo to je přesně ta reklama na GTI co jsem zmiňoval výše......:mrk

to je ale reklama na nový GTi ;) jako na novej model.Tahle je nic moc,ale na ten starej byla uplně suprová,takovej starej děda si jel pomalu po dálnici,poslouchal takový to rádio co je v Cadilacu,taový to starý chromo dřevěný a někdo na něj najížděl zezadu at pořídá,tak si pustil pořádnej rockenroll,šlápnul na ply a byl pryč a dál sem to neviděl:mad: