Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Pojistka dojezdu pro cestu do zahraničí


Medvěd

Recommended Posts

Stejně ako loni i letos jsem si před cestou na dovču uzavřel pojistku Euro care (http://www.europ-assistance.cz/cz/automobily/autocare-20 ). Nemám holt auto vonící novotou a jeden nikdy neví, kdy se mu něco podobného může hodit - a 400,- Kč už jsem mockrát vyhodil podstatně hůř.

Upraveno uživatelem Medvěd
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

A četl jsi důkladně pojistné podmínky? Nemají na staré popelnice nějaké fikaně schované výluky? Aby mi na 15 let starou pixlu neřekli, že cena odtahu převyšuje zůstatkovou cenu a nic vozit nebudou, nebo tak něco... Já jsem teda před cestou akorát natankoval a umyl čelní sklo, nicméně dobré o tom vědět, pokud v tom nejsou nějaké háčky.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

loni to bylo omezené stářím auta (vešel jsem se), letos jsem žádné omezení nevyčetl (ale je fakt, že jejich formulář začíná rokem výroby 2000)

 

P.S.

 

Tak auto musí být mladší 14ti let

Upraveno uživatelem Medvěd
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

to jsem si presne myslel takze jsem nad tim ani neuvazoval. nikdy jsem nevozil naradi a nikdy me pug nikde nenechal. Letos jsem si naradi vzal..... a cestou tam bez svetel jen an mlhy, cestou zpet odesly ventilatory....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V případech, kdy dojde k pojistné události a během 24 hodin od momentu pojistné události nebude možné vozidlo uvést zpět do provozu, zajistíme odtažení vozidla do nejbližšího autorizovaného servisu nebo do jiného vhodného zařízení na území České republiky. Na požádání pro vás zajistíme náhradní vozidlo pro návrat do ČR. Tato služba je poskytována i pro vozidla, která jsou zajištěna v zahraničí po jejich odcizení.

Dojde-li k nepojízdnosti vašeho vozidla, zajistíme pro vás:

silniční asistenci k odstranění poruchy vozidla na vozovce

odtažení vozidla a přepravu cestujících do nejbližšího autorizovaného servisu

uschování vozidla do doby převzetí vozu autoservisem

No nevím ,když se něco posere odtah do autorizaku a tam to musí do 24 h zprovoznit jinak az teprve odtah,

A v tom autorizaku v cizině to bude raketa....

Upraveno uživatelem Charlie 1
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...