Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Mám u spolujezdce koupaliště


iOrange

Recommended Posts

Tak jsem to zkontroloval zespoda...ten spoj ze kterého to teče je po celé délce volný. Je tam tak 1-2 mm vůle. Je teda jasný, že to tudy teče když to není utažený. Je šance to poutahovat aniž by šla dolů přístrojovka nebo jsou šrouby i někde kam se nedostanu ani třeba přes díru rádia ?

Upraveno uživatelem iOrange
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No vypadá to jen na ty sponky. Nicméně to co jsi ukázal na fotkách jsem snad ani viděl nechtěl  :o  To je snad na palubku ven, celý topení ven a složit si to někde na stole a zase zpátky s tím.

to jsem ti psal už na začátku :)

 

jinak bys moh' postup opravy i nafotit :super

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No to jsem zvědav. Jestli se ukáže, že stačilo zespodu prošťourat odtok, a ty v těch horkách rozebíráš půl auta...

 

Asi jsme se shodli, že vytéká kondenzát z klimy (nikoli koncentrát :D ).

Kondenzát má normálně odtékat nejnižším místem, ale protože je to tam ucpané, tak hladina stoupne a najde si cestu jinde. Takže není řešení, utěsnit to jinde, ale umožnit odtok dole.

post-2001-0-47387600-1437639249_thumb.jp

Upraveno uživatelem P607Olda
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ja teda jestli mohu, zase. Mel jsem Pandu, novou, po desti za jizdy bylo v zatackach slyset splouchani jak u more, a porad nam ke spolujezdci tekla ventilatorem voda. Stacilo otevrit kapotu a rukou promackat ty gumove "ceciky" v prostoru pod celnim oknem a steraci. Ucpane to bylo listim, jehlicim, vyteklo asi 20L vody ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak postup nějak nafotím a dám ho sem. Nicméně asi jsem přišel na tom proč to teče i jinde než má. Kromě toho, že ten spoj od skříně kde ventilátor a klima radiátor a topení jako takové netěsní...bylo zjištěno když jsem strčil ruku přes díru od ventilátoru až ke chladiči klimatizace, že minimálně ze stran obalenej bordelem...vypadá to na listí a jinej humus. Tím, že 306 nemá kabinový filtr, tak toho tam za těch 15 let napadalo respektive bylo ventilátorem nafoukáno hromada. 

 

Potřebuju sundat tu klima část dolů, což znamená rozpojit klima vedení. Klima byla tak max před měsícem nově plněná. Je nějaká šance si ji doma vypustit abych to mohl rozebrat nebo je to utopie a jedině plničkou to odsát ?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

když rozpojíš okruh, vyfučí ti chladivo ven a budeš muset ho znovu platit, odsávačkou v servisu ti ho odsají a po opravě vrátí zpět, popřípadě jen doplní co chybí

 

pokud budeš rozpojovat, dělej to v rukavicích a brýlích

Upraveno uživatelem ozzy56
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...