Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Srouby na 406ku do kol


brko

Recommended Posts

Původně zaslal: brko

nevite z ceho pasuji nebo nemate nekdo vsechny,potrebuju je na plechace diky

Je to M12 x 1,25 x 28. Zrovinka se mi na to koukal chlápek do katalogu v pneuservisu.

Došlo k tomu tak, že jsem si nechával namontovat nově koupené plecháče na zimu místo Peugeot ALU disků a ty měly v sobě nějaký Peugeot spešl šrouby s podložkama, které mají na konci (pravděpodobně právě proto, že se počítá s použitím i na plechy) jen malý kónus a servisman vyjádřil obavu, že by tak malá plocha nemusela kolo udržet. Doporučil mi koupit nové šrouby se zmíněným rozměrem.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: brko

Pocky to spatne chapu,ty je prodavas jo?kolik bys za ne chtel?Maji tam byt ty kratsi nebo delsi?Stejne se mi to nejak nezda,tata je mel venku a zdali se mu atypicke,ze maji mensi stoupani a favorit se mi zda ze obycejne

To se ptas koho?

Zajed pred libovolnou prodejnu s autodily, pujc si kratsi srouby na favorita a vyzkousej je :D Ja to udelal stejne, mam je tam a pasuji.

Jen jsem v tu chvili premyslel, jak by to bylo s rezervou, kdybych pichnul. Mam ji na plechacich (predpokladam, ze to mate vsichni) a zadne srouby k ni pribalene nejsou. Ze potrebuji jine jsem zjistil az pred minulou zimou, kdy jsem koupil komplet ctyri nova kola a chtel je dat na auto. Na silnici bych se divil :grr

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: brko

Pocky to spatne chapu,ty je prodavas jo?kolik bys za ne chtel?Maji tam byt ty kratsi nebo delsi?Stejne se mi to nejak nezda,tata je mel venku a zdali se mu atypicke,ze maji mensi stoupani a favorit se mi zda ze obycejne

špatně jsi četl,neprodávám,ale koupil jsem v prodejně kde mám známého prodavače a skutečně z Favoritu pasujou,mám je nasazené na plecháčích,koupil jsem si sice ty delší ,ale vůbec to nevadí

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jen jsem v tu chvili premyslel, jak by to bylo s rezervou, kdybych pichnul. Mam ji na plechacich (predpokladam, ze to mate vsichni) a zadne srouby k ni pribalene nejsou. Ze potrebuji jine jsem zjistil az pred minulou zimou, kdy jsem koupil komplet ctyri nova kola a chtel je dat na auto. Na silnici bych se divil :grr

Tohle je si myslim hodne dulezite upozorneni pro nas vsechny,co mame origo alu. :mrk takze je zapotrebi sehnat srouby na favo a prilozit si je k rezerve. Uz se totiz uplne vidim,jak stojim v noci nekde v lese u auta a nadavam a nadavam,ze ty sroby nesedi.diky moc :super

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: ObcanXTohle je si myslim hodne dulezite upozorneni pro nas vsechny,co mame origo alu. :mrk takze je zapotrebi sehnat srouby na favo a prilozit si je k rezerve. Uz se totiz uplne vidim,jak stojim v noci nekde v lese u auta a nadavam a nadavam,ze ty sroby nesedi.diky moc :super

Minimalne doporucuji proverit (v teple garazi), jak jste na tom. Ja mel to stesti, ze jsem kupoval zimni kola na plechacich a zjistil, ze srouby z alu kol na ne nepasuji driv nez jsem pichnul a snazil se dat rezervu. A taky, ze me to s tou rezervou napadlo a na leto si ty srouby k rezerve prilozil :D :D :aut

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nazdar kucí.Helete já mam doma katalog od matiga(zabývá se tuningem) má tam katalog podložek ale o ty nejde.Ještě u toho má rozměry šroubů a minimální et.U škodovek favo feldy píšou šrouby M12x1,5 ,ale u peugeotů M12x1,25 tudíš menší stoupání.Ale jestli je někdo silnej třeba je tam narve tak velkej rozdíl to neni:D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Capy

Nazdar kucí.Helete já mam doma katalog od matiga(zabývá se tuningem) má tam katalog podložek ale o ty nejde.Ještě u toho má rozměry šroubů a minimální et.U škodovek favo feldy píšou šrouby M12x1,5 ,ale u peugeotů M12x1,25 tudíš menší stoupání.Ale jestli je někdo silnej třeba je tam narve tak velkej rozdíl to neni:D

Mě tam jdou v pohodě, žádnou sílu nepoužívám...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Capy

Nazdar kucí.Helete já mam doma katalog od matiga(zabývá se tuningem) má tam katalog podložek ale o ty nejde.Ještě u toho má rozměry šroubů a minimální et.U škodovek favo feldy píšou šrouby M12x1,5 ,ale u peugeotů M12x1,25 tudíš menší stoupání.Ale jestli je někdo silnej třeba je tam narve tak velkej rozdíl to neni:D

Dy? povidám, že je to M12 x 1,25 x 28. Zjiš?oval jsem to v pneuservisu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: brko

to mi ale nevykladejte ze by u peugeotu byli taci blbci ze by to nejak neudelali,tatka se dival a rikal ze tam je nejake osazeni ci co ze by tam meli jit i ty srouby z origo litaku

Přesně tak. Ty šrouby jdou i na plecháče, ale ten kónus se může oproti klasickým šroubům zdát krátky. Nicméně to stačí. Volal jsem včír k Pažoutum a povídali, že to je i tak myšleno. Právě proto, že by je jinak nebylo možné použít pro rezervu :P

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...