Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

mp3 v 307?


vasekwalenta

Recommended Posts

zdravím pánové,

pojede mi toto:  https://www.aliexpress.com/item/USB-SD-AUX-car-MP3-music-player-Adapters-CD-machine-change-for-Peugeot-106-206-RD3/32735270019.html?shortkey=iUBzaeI3&addresstype=600

 

v tomhle typu radia?  maji tam napsane 307 pro 02-04 a sw 04-05, ale ja mam break 05, predem diky za odpoved

radio.JPG

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 2 týdny později...
  • O 2 týdny později...

zdarec panove, jeste ze otravuju, je nekdo v okoli brna, pripadne jihomoravsky kraj hodoninsko, kdo umi povolit cd changer, pripadne navod jak se to dela a jakou diagnostiku je potreba? kamos to v servisu zkousel s bosch a nejak mu to neslo, v peugeotu v brne zas rekli, ze to nikdy nedelali a nejsou si nicim jisti a ze by meli cas tak na konci srpna, coz je dost dlouha doba, diky za odpoved

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 3 týdny později...
V 7/27/2017 at 20:03, kameja napsal:

zdarec panove, jeste ze otravuju, je nekdo v okoli brna, pripadne jihomoravsky kraj hodoninsko, kdo umi povolit cd changer, pripadne navod jak se to dela a jakou diagnostiku je potreba? kamos to v servisu zkousel s bosch a nejak mu to neslo, v peugeotu v brne zas rekli, ze to nikdy nedelali a nejsou si nicim jisti a ze by meli cas tak na konci srpna, coz je dost dlouha doba, diky za odpoved

cau, myslim ze mistni clen John to v Brne zvladne :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 5 týdnů později...

Ahoj chlapi. Koupil jsem multimedialni radio din2 chtěl jsem ho vyměnit za kazetovou RB3 ale nevim jestli to pujde přemontovat aby vše fungovalo jak má. jde mi i o palubni počítač a ovládání pod volantem. Děkuji za jakoukoli radu pomoc a nebo návod.Díky petrol007 peugeot307 break 2003 1997Hdi 66kw

20170916_155653_resized.jpg

Upraveno uživatelem Petrol007
foto
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...