Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

mp3 v 307?


vasekwalenta

Recommended Posts

  • O 6 měsíců později...
  • O 1 měsíc později...

Zdarte, zkoušeli jste někdo tuto?

http://www.prodejdilu.cz/cs/nahradni-dily/adapter-pro-ovladani-usb-zarizeni-oem-radiem-peugeot-citroen-stu55xcpg010

Pokud jo, dejte vědět jak to funguje.

Mám 307 rv2001 autorádio RD3 a chtěl bych nějak dodělat MP3 se zachováním komunikace s displayem tedy použití origo autorádia.

transmiter nepřipadá v úvahu.

 

Dík

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdarte, zkoušeli jste někdo tuto?

http://www.prodejdilu.cz/cs/nahradni-dily/adapter-pro-ovladani-usb-zarizeni-oem-radiem-peugeot-citroen-stu55xcpg010

Pokud jo, dejte vědět jak to funguje.

Mám 307 rv2001 autorádio RD3 a chtěl bych nějak dodělat MP3 se zachováním komunikace s displayem tedy použití origo autorádia.

transmiter nepřipadá v úvahu.

 

Dík

 

 

Mám přesně tento, a hraje skvělě. Jsem s ním spokojen.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No, na to se těžko odpovídá. Já jsem s kvalitou zvuku maximálně spokojen, ale neposlouchám hudbu zbytečně nahlas. Nejsem fanda do maxihifi v autě. Někdo jiný, kdo má xcarlink, by mohl třeba říci, že tohle kvalitní není. Ale pokud je kvalitní nahrávka, hraje to podle mě naprosto skvěle. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mám Stualarm v 307, ve spojení s RD3, po celkový výměně reproduktorů a musím říct, že kvalita basů je úplně někde jinde... Takže Stualarm pro RD3 na to je relativně dobře, ale Xcarlink jsem neslyšel.. Každopádně taky dost záleží na zdroji zvuku. Z iPhone 5 byl zvuk hodně povedený. Nyní mám 6S a kvalita zvuku toho iPhonu je úplně otřesná...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 1 měsíc později...
  • O 1 rok později...

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...