Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

peugeot 508 koupit ojetinu vs. spolehlivost


P8P

Recommended Posts

Divej mam to stejne auto ve stejne motorizaci + automat.

byl tam meneny olej v prevodovce automaticke ? meni se co 60tis Km. jinak pry mi rikal automechanik ze tyto auto vydzri tak 200k a pak ze do toho cpes penize.  = ale ber to s rezervou je to jedna baba povidala.

 

Zalezi jeslti pravidelny servis, jak se s tim jezdilo a pod. To mas tak u vsech. Jedno auto super bez problemu a udruheho opravujes co tyden.

 

Btw: je to peugeot takze necekej zpracovani jakou u Volkswagenu, Tzn karoserie, mezery u dveri a pod neni to vse tuti ze to licuje . Rovnez interier neni simply clever :) opak ani mobil nepolozis

 

Tohle auto je podle me designovka mega , nebot vizualne se mi mega libi . Mam rok 2011 v provozu od kveten 2012. Olej menim co 15k a v prevodovce co 40k jen co vytece to nalejes. Nejsem prvni majitel jezdim s tim od te doby co melo najeto 68k.

Nejhure se mi totok auto ridi v zime je to jak sane tak bacha.

 

Mam moznost jezdit i noveho Superba, ale ten je na tom zpracovanim a jizdnimi vlastnostmi urcite lepe .

 

 

Upraveno uživatelem Dejved
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Na tom vyjádření od servisu je podstatné, při kolika kilometrech, případně jak ty kilometry narůstaly. Možná by ti stálo za 400 (opakované pak za 300) zaplatit členství tady na klubu, pro platící členy je tady služba - výpis z registru návštěv servisů. Ovšem, může se taky stát, že v případě tvého VIN tam žádný zápis není... to nemohu zaručit.

Anebo jdi ještě do toho servisu, ať ti krom závad řeknou hlavně datumy a kilometry.

Pokud se auta stáčejí, tak se to děje během převozu na podvalníku, tzn. zdejší prodávající netuší pravdu.

Pokud to tady kupuješ přes autorizovaného prodejce, tak snad to bude pravda. Pokud přes nějakého dovozce, tak na 90% je stočené.

Upraveno uživatelem P607Olda
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 23 hodinami, Dejved napsal:

Btw: je to peugeot takze necekej zpracovani jakou u Volkswagenu, Tzn karoserie, mezery u dveri a pod neni to vse tuti ze to licuje . Rovnez interier neni simply clever :) opak ani mobil nepolozis

 

Nejhure se mi totok auto ridi v zime je to jak sane tak bacha.

 

 

Souhlas, hlavně s tím řízením v zimě. Jakmile se blíží zima, mám chuť auto zazimovat a nechat do jara v garáži.

Upraveno uživatelem klakson23
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nesouhlas - v zimě se s tím jezdí stejně, jako s každou jinou těžkou předokolkou. Prostě úplně normálně :o
Telefon není potřeba nikam dávat. Mám ho v batohu a 30s po nastartování se mi spáruje s RT6 ;) 
Srovnání s novým Superbem je trochu nefér. 508 je auto z roku 2010. Nový Superb III z roku 2015. Bylo by smutné, pokud by těch 5 let nebylo znát :myslim 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To je každého boj. Někdo mění, někdo nemění. To se rozhodni sám. Každopádně bych ti určitě doporučil minimálně provést kontrolu hladiny oleje. Postup na to Peugeot v Service Boxu má (stejně tak na jeho výměnu), takže by to měli být schopni udělat ...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dozivotni olej v prevodovce je, ale zalezi jak dlouho to auto zije :) . Vsichni (co opravuji prevodovky) doporucuji olej menit. Je to jen marketingovy krok tim co to vyrobce rika.

 

Menit ve 129 je otazka. Nevim zda vymenou tomu muzes uskodit pokud nebyl menen v 60k. :/   Kdyz premyslim logicky tak uz bude mit mensi viskozitu  (ridsi tim myslim) a kdyz das novy tak bude treba tvorit vetsi odpor pro soucastky. Nevim mozna se poradit s nekym kdo se specializuje na prevodovky jestli ano ci ne.

 

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já nevím, ale v tomhle se přikláním spíš na stranu odborníků přes automaty :myslim  On totiž ten automat není Peugeot ale Aisin :aut 
Ještěže moje GT jezdilo na pravidelný servis a olej v automatu majitel měnil každých 50-60tis. Já v tom jen pokračuju :) 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...