Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Klady a zápory Peugeotu 2008


Maxik70

Recommended Posts

Obrázek je malý,ale ten druhý soubor po stažení je dost velký.Vedle baterie vpravo se musí vytáhnout plech se třemi konektory,kam vede plno kabelů.Tím se zpřístupní vpravo dole hned vedle baterie takový umělý čudl,který se musí vytáhnout směrem nahoru a baterie se dá vytáhnout.Snad to někomu pomůže.Radek

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 1 měsíc později...

Chtěl bych si koupit gumové koberce.Nevíte jaký je rozdíl mezi :

Které jsou pro mého Peugeota 2008 koupeného v roce 2014?Nebo pasují oboje?Dík
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 3 týdny později...

1. dobrý kufor

2. dobrý posed (nemusí platiť pre každého)

3. Globálne na 2008 sú brzdové doštičky zadných bŕzd príliš blízko ku kotúču a počas vlhkého počasia ak človek zatiahne ručnú, nalepia sa doštičky na kotúče, odtrhnú sa niekedy pozvoľna, niekledy treba škubnúť. keď som to reklamoval servis to nechcel riešiť, vraj to nie je vada.

4. Brzdy pískajú, nerozumejú si doštičky s kotúčmi - servis to taktiež riešiť nechcel

5. Rádio tu a tam odsekne koniec pesničky podľa ľubovôle

6. na základných 195/60 R16 je príliš hlučný, mám zimné 195/65 R15 a auto je na nich oveľa tichšie

7. ak pôjdeš do benzínu, kúp určite 1.2T M6, nekupovať dosluhujúcu 1.6 VTi

Dosluhující 1,6VTi je jen čistě z ekologických důvodů. Chytráci z Evropy chtějí zachraňovat švět a přitom lžou (VW). Celá Asie, Amerika, Afrika má ekologii v prdeli a jedou si svoje.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

 Vyjmutí autobaterie Peugeot 2008 1,2Vti.Připojuji obrázek s popisem.

 U některých Peugeotů 2008 se může stát, že pokud zatáhnete ruční brzdu nedostatečně, že povolí a automobil „odbrzdí“. To by mohlo vést k nehodě. Správně seřídit efektivitu ruční brzdy by měli v servisu v rámci svolávací akce, kam by měli kvůli tomu zamířit Peugeoty 2008 s VIN kódem VF3CUHMZ0CY048323 až VF3CU5FS9FY001420.

Asi to patří jinam.ale mně se tu líbí:);)
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dosluhující 1,6VTi je jen čistě z ekologických důvodů. Chytráci z Evropy chtějí zachraňovat švět a přitom lžou (VW). Celá Asie, Amerika, Afrika má ekologii v prdeli a jedou si svoje.

1.6 VTi som neodporúčal kôli vyššej kazivosti a krátkemu sprevodovaniu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 1 měsíc později...

Zdravím všechny, již týden jsem majitelem tohoto překrásného auta. Zatím nemohu moc posuzovat neb jsem s ním najel jen asi 300 km, ale i tak moc pěkné malé-velké auto, super výbava.

Tříválcový motor bez turba příjemně překvapil. Úplně postačuje ani není až tak hlučný jak jsem si myslel že bude.

Koupil jsem předváděcí ve výbavě Allure za dobrou cenu, nešlo odolat.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 2 týdny později...
  • O 2 týdny později...
  • O 8 měsíců později...

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...