Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Klady a zápory Peugeotu 2008


Maxik70

Recommended Posts

Dik zipy, bez fakebooku se tam ale nejsem schopen dostat ani pro cteni, je to privatni. FB si uz podruhe zakladat nebudu... 😊 Uvidime jak se to bude chovat u nas, precejen borcovi se to za celou jizdu stalo jen jednou a nebylo to jako cukani popisovane ve vlakne o 60kW motoru.

 

Jinak se zeptam na nazor, brali by jste verzi s park.kamerou nebo ten priplatek nestoji za to? Vim ze je to na nas, ale prekvapilo mne kolik lidi (prislo mi ze i zkusenych ridicu) zde na foru projevilo zajem o dodatecne pridelani, nekteri i realizovali.

Upraveno uživatelem kultus
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

určo s kamerou.P2008ka byl můj požadavek na kameru.Minulé auto mám s pípaky,mají zpoždění,někdy i dost fatální.Kamera funguje super.Je škoda,že pažouti nemají kompatibilitu.Třeba u Captura je vše připravené,pokud je s tebletem,tak za 4000 je hotovo.Tady to musí být z výroby

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak cenova dostupnost je subjektivni vec 🤔 ale tak petka za ni mi ruce neutrhne a pritelkyne bude mit radost...jen mne zajimal Vas nazor jestli to neni zbytecnost a zhiralost dneska 😉 ty senzory myslis obecne nebo jen u tveho predesleho auta.

Upraveno uživatelem kultus
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

počítej s tím, že se obraz nezapne hned, když zařadíš zpátečku--nebo popravdě někdy zapne, někdy docela dlouho ta elektronika uvažuje, co má udělat :D, aspoň tak to mám já

protože mám fištron 😂, couvat jsem se naučil přes zrcátka, takže kameru ignoruju, ale bylo to tam od nova..., já bych za to pětku nedal

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

no,popravdě řečeno,nějak aktu auta -nepřipadá mi nějaká změna.Najel jsem po ní jen asi 230 km.Rádio funguje,ale při nastartování mi přijde delší prodleva.Začne mluvit,ale asi půl minuty svítí na tabletu lev.Navi trochu změnila grafiku,ale když zastavím třeba na pumpě a znovu nastartuju,tak ji musím znovu zapnout.Dřív se po nastartování zase rozběhla.Navíc při každém zapnutí stahuje nějaký tuším certifikát,nebo co to psalo.Neměl jsem brý le.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 2 týdny později...

Ahoj,chci se zeptat.Jak Vám svítí potkávačky?Už jsemkoupil silnější Osramky,tuším 130%,a pořád mi to připadá jak bludičky.Dnes v dešti jsem jel jak s baterkou.Už jsem se šel kouknout,jestli to nejsou jen denní.Připadá mi,že je to horší jak H4 v acovi

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Uprimne cekal jsem vic (hlavne od dalkovych), ale ani podkavacky nejsou oproti stare 206 o tolik lepsi. V sobotu jsme v aute jeli 4 osoby a prislo mi ze to svitilo vic do daly. Mozna proto, ze jsem je neprestavil na vyssi pocet osob v aute tak svitili v jinem uhlu nebo jen placebo efekt? Nove zarovky budu resit az odejdou ty stare, jet se s tim da 😉 s tema lepsima nemam zkusenosti, co zkusit LEDky? Ale kvalitni asi nebudou zrovna levne jen tak na pokusy a do ciny bych u potkavacek nesel.

Upraveno uživatelem kultus
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj.

Tak nevím, máme čumák auta jako před faceliftem a řekl bych, že jsem ještě neměl auto, které by svítilo takhle dobře. Měli jsme i dvojkovou Lagunu před faceliftem a ta byla na svícení uznávaná jako pecka a 2008 s H7 mi nepřijde horší, dálky taky v cajku.

Mára

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dálky bych řekl cajk,možná svítí trochu výš.Ale ty tlumený,na servisce jsem zapomněl říct,aby na to koukli.Kamarád dělá tady v hyu,tak se stavím za ním,podívat na seřízení.Kdysi jsem měl v práci 1.generaci fabie-to svítilo super,dvojková octa taky.Tak jsem očekával alespoň podobné.Péža má čočku.Jinak si myslím,že světla jsou stejná jako před feisem.Jiná je jen kapota,mřížka

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Presne jak pises sviti moc vysoko, ty dalkace ti sice krasne osviti kazdou znacku (mozna az moc), vic by se ale hodilo osvitit cestu. Ale jak rikam jezdit se s tim da...takze ideal potkavacky o nastaveni vys a dalkace o stupen niz. Nastaveni pod volantem ale nastavuje vse zaraz takze asi se jen zminit v servisu jestli by to neslo trochu upravit 😉 dej pak vedet

Upraveno uživatelem kultus
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj.

No je to dost subjektivní. Zkusil bych tedy, zda aktuální seřízení světel odpovídá obutí, rozměrům pneumatik. Někdo střídá 15" s 17" a tam rozdíl bude. 

Já bych řekl, že mi to svítí na silnici dost dobře, v noci se vyhýbám laním, srnkám a chodícím skalám - divočákům a vidět na ně je velmi dobře.

Dá se zkusit vyměnit žárovka za jinou, ale pak je problém v neexistující homologaci, oslňování a někde i v diagnostice auta. Mám z jiných aut zkušenost s NightBrakery a také žárovkama tuším od Pia. Svítivost vyšší už jenom na základě parametrů žárovky, ale životnost dost náladová, cena několikanásobná.

V práci máme na už skoro všem LED světla i reflektory, to je jiná píseň, ale o to víc záleží na správném seřízení, nejen tom výškovém.

Mára

Upraveno uživatelem Markusenka
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

nevím, jestli to je do kladů, nebo záporů auta, ale při dnešních najetých 8000 mě chytil rapl a zkusil co to jede, na trase OPA--OVA se to rozjelo na tachometrových 185 Km/h, naštěstí tam nebyli pomahači a chrániči, protože je tam povoleno jen 110, takže místo pokuty by mě asi hned zastřelili 😉,  auto v podpisu

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...