Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Klady a zápory Peugeotu 2008


Maxik70

Recommended Posts

jo,jezdí to jak brus.Ozzy,mám to samé,ale kupoval jsem roční.Markusenko,mám origo 17".univerzál.Ale po klouzání jsem došel k názoru,že letos je dojedu a na podzim klasika-2 sady.Mají najeto cirka 25 000.Už jsem žárovky měnil za Osram +,tuším 130

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj.

Jak jsem už zmiňoval v jiném vláknu, mastili jsme s naší 2008 po dálnici v Německu a Itálii maximálkou, kdy už to dál nepouštěl SW auta. Dávalo to 192Km/hod a řekl bych, že do 170Km/hod to táhlo ještě solidně. Věřím, že motor 130, nebo v nové 2008 dokonce 155 bude na pohodu.

Spotřeba při takové rychlosti poskočila na 6,7l, což je pohodička. S motorem 110 rozhodně není 2008 brzdou provozu a spotřeba ukazuje, že automat je úplně v pohodě, díky funkci blokaci měniče, má efektivitu manuální převodovky .

Mára

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 1 měsíc později...

Pan Vaculík to napsal celkem dobře, dá se na semaforu vyjet rychle. S těmi kopci je to už trochu horší, ale dá se to. Člověk s tím musí počítat. Ale 5.8l spotřebu teda nemám 🙂 Nesouhlasím s tím, že by byly nepohodlné sedačky. Zvládnul jsem cestu do Chorvatska na jeden zátah (s občerstvovacími přestávkami samozřejmě) a nebolely mě z auta záda ani nohy.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

taky Vám celkem dost ,,přeměřuje'' tachometr? v poslední době jsem se na to zaměřil a když jedu tachometrových 50 (třeba v obci), skutečná rychlost je 45 (podle těch radarů u cesty--žádné GPS chujoviny nemám)

ptám se proto, že onehdá jsem zkusil plný plyn a jelo to tachometrových cca 180, tak aby to nakonec nebylo skutečných 120 😂🤣

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ja se teda divim ze se divite 😉 nejsem tak zkuseny ridic ale bylo to na vsech autech co jsem ridil, u peugeotu teda o par km/h vic. Podle mne je to dobre, vetsina lidi se ridi tachometrem a tak vim ze jsem porad na bezpecne strane (hlavne v obci). Jak se clovek s autem szije tak uz vi jak to je a mimo mesto si dovoli vic takze to spis vitam, tech par km/h mi uz moc nepomuze. Dik za tu tabulku beru to jako peknou zajimavost...

Co se tyce vykonu tak tech 81kW je tak akorat a sedacky musim rict ze pohodlne, pohodlnejsi mela snad jen Astra co jsme zkouseli pred koupi...ani ty zadni nejsou vyslovene prusvih.

Icocpit je jako asi vsechno otazka vkusu a zvyku. Nam doma se libi  a je v pohode pouzitelny. Problemy muzou mit lidi co si neumi seridit auto nebo jim to proste k telesnym proporcim nesedne...tot muj nazor.

Miroska: co ty zarovky vyplati se vymenit za neco co bude svitit o poznani lepe?

Upraveno uživatelem kultus
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kultus-tak světlo je jasnější,ale čekal jsem za téměř pětikilo víc.Ještě jsem se nedostal ke kámošovi na seřízení světel.Nejdřív jsem měnil práci já a oni ted v servisu se střídají na ošetřování dětí.

Svítí jasnější světlo,ale připadá mi to pořád krátký.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...