Jump to content

Originál poklice na 13" kola

Vertex
 Share

Recommended Posts

Sháním originál Peugeot poklice na 13" kola.

Když jsem byl v KHK Peugeot Žatec, řekli mi, že se cena za jednu poklici pohybuje v rozmezí mezi 800,-- až 1500,-- Kč.

Je to vůbec možný? :myslim Když jsem koukal do katalogu příslušenství na 206ku, viděl jsem tam poklici na 14" kolo za cca 309,-- Kč bez DPH.:o

Navíc se mě ještě zeptali, jaký je můj VIN. Přijde mi dost divné, že na to, aby mi prodali poklice na kola, potřebují vědět VIN vozu. :myslim :myslim :myslim

Původně zaslal: Vertex

500,-- za 14\" mi přijde jako snesitelná cena, ale 800,-- za nejobyčejnější typ 13\" - to je dost přehnaný. Nehledě na to, když bude stát jedna 1 500,--, to jsou 4 kusy za 6 000,-- a za tuhle cenu už jsou služný li?áky

co na to říci, je to tak

500,-- za 14\" mi přijde jako snesitelná cena, ale 800,-- za nejobyčejnější typ 13\" - to je dost přehnaný. Nehledě na to, když bude stát jedna 1 500,--, to jsou 4 kusy za 6 000,-- a za tuhle cenu už jsou služný li?áky

No dát 500,- za jednu mi přijde ještě pořád hodně na to aby mi to někdo za týden na autě očesal. To bych radši koupil v Tescu za 500,- celou sadu a poslouží to stejně.

Původně zaslal: Driver

No dát 500,- za jednu mi přijde ještě pořád hodně na to aby mi to někdo za týden na autě očesal. To bych radši koupil v Tescu za 500,- celou sadu a poslouží to stejně.

Přesně tak, já jsem měla takové pěkné tuningové, stály myslím kolem 800Kč všechny 4. Měla jsem je asi 14 dní a přes noc zmizely. :grr Takže rozhodně bych nekupovala nějaké originály, to fakt raději trochu připlatit a pořídit si li?áky.

Původně zaslal: Autoškolič Dodo

Původně zaslal: Crack

s tačí koupit ty rychlostahovací pásky a už je jen tak nikdo neodnese....já sem to tam teda dal z důvodu že sem je po cestě strácel....vždycky nákou přední:myslim

Mluvíš o poklicích, nebo hliníkáčích? :D:D:D:D:D

řeč byla o poklicích,ale člověče máš pravdu,když sem měl ještě favorita sportline i sorigo hliníkáčema,tak se mě stalo že mě kolo uletělo:o docelo šok,naštěstí sem jel pomalu.A v okolí nikdo nebyl,takže bez problému...