Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

obd II na 206 r.v.2001 1.1


bedaza

Recommended Posts

zdravím všechny

má někdo zkušenost s OBD II na androidu přes blutučko peugeot 206 1.1 2001

kolega si koupil obedéčko asi za 250 kč a nemuže se spojit s Ř.J. telefon ma HTC já mám čínu ZTE neví někdo kde je problem doufam že jenom v naší nešikovnosti díky za každou radu

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ja som to kupil tiez asi pred 2 rokmi, nainstaloval som asi milion aplikacii , snazil som sa uz ani neviem ako velmi aby som to aspon skusil rozbehat, ale nic, ani telefon, ani PC, absolutne si to ani netuklo. Je to **** !! Takze

 

odporucam ani sa nepozerat po tom po internete, nedaj boze to uz kupovat  :aut  :D

 

P.S. radsej doplatit, nesetrit a kupit si LEXIU

Upraveno uživatelem marecikRC
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

objednal som si jeden cez ebay 1.7. za 4€, aj keď mi to asi nepôjde, ale nevadí, že to skúsim, došlo mi to z číny už dnes, čo je strašne rýchlo, keď to šlo zadarmo poštou, obvykle čakám tak 3 týždne. Skúšal som to na otcovej 307 sw 2004 a prepojilo to cez BT, spojilo sa to s mobilom, ale viac som neskúšal, zajtra skúsim aj či to funguje. Na svojej 206 2001 to skúsim, keď sa mi vráti z opravy, ale asi to na nemuxe nepôjde si myslím + ešte keď nemám PP, tak to je asi aj v RJ zablokované, neviem. Potom to sem napíšem, až nezabudnem :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdravím. Mám zkušenosti s adaptérem s ELM 327, mobil a tablet Lenovo, City tab. Myslím ale,že mobil nemá vliv,pokud má Android. Zkoušel jsem aplikace Piston, Torque a několik!k dalších. Všechny se spojily a nějak fungovaly. Nejlepší zkušenosti s Dash Command. Po odzkoušení jsem koupil plnou verzi za 191 Kč, a půl roku jsem měl bezproblémový pal. Počítač včetnė chybových kódů. Pak mi klekl CityTab od TS Bohemia a dosud je v reklamaci. Pokud se spojí tablet s adaptérem, je potřeba nastavit parametry a typ auta, parametry obd adaptēru (většinou program sám nabídne), a další, např. km, l, kPa atd. Mám P206 1,4 2004. Pro připojení RJ je samozřejmě nutné zapnout zapalování. Motor nemusí při spojování běžet. Myslím si, že máš nějakou chybu v nastavení nebo adaptér nemá zapojeny příslušné kontaktuy(Pro NEMUX-Tvůj případ-kromě napájení 4,5,16 kontakty 7, 15, pro MUX navíc ještě 6, příp,i 14). Za pravděpodobnější považuji druhou možnost, tedy nesprávnÝ adaptér.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Predvčerom som to skúšal, zabudol som sem napísať. Skúšal som obd doctor - nič a torque pro, ten mi písal, že sa spojilo s tým adaptérom,ale nespojilo sa s ECU. Nechce sa mi s tým srať, keď to pravdepodobne nepôjde a zbytočne budem mať naštartované, tak to niekedy v blízkej dobe skúsim, keď pôjdem s otcom niekam na jeho 307, ona má mux, ja nie, ak nepôjde jemu, tak myslím, že mne už určite nie :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Na spojení s RJ nenī potřeba startovat a pálit benzín, už jsem Ti to psal. Pokud obd doktor pīše, že se to spojí jen s obd, je na99%, že adaptér nemá zapojené kontakty 7a15, téměř jistě nemá ani 6. Takže to pravděpodobně nepůjde ani s MUXem. Všechny adaptéry ale mají připojenou 16ku, což je +12V. Z aplikací vím spolehlivě, že Piston má funkci měření palubního napětí a bere informací právě z16ky. To také byla jediná hodnota, kterou se mi podařilo vytáhnout z bráchova Mitsubishi, který používá protokol SAE a vývod 2, který můj adaptér nemá. Takže r

ada: zkus Piston. Pokud bude mëřit 12V, je to adaptérem.

Upraveno uživatelem Syroň
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zkus sem napsat, co mas za adaptér. Možná se dá zjistit na internetu, na jaké protokoly je použitelný. Nevím,jaký fundovany závěr chceš, nebo od koho. Napsal jsem spoustu informací, resp. zkušeností, které jsem pracně získal pokusy a hlavně z internetu, a teď mám slušne fungující palubni počítač. Chtěl bych Ti pomoct, aby Ti to taky fungovalo. Ale cos pro to udělal Ty? Nic ve zlém, ale bez potřebných informací o adaptéru je rada těžká. Omlouvá m se za carky a háčky, ale nechce se mi s tím tabletem otravovat.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 1 měsíc později...

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...