Jump to content
  • Aktuální cíle darů

Velká zástěrka a kosmetické doplňky na P - Boxer


Medvěd

Recommended Posts

Jak již možná někteří víte, v příštím týdnu by mi firma měla nadělit fungl nový Fiat Ducato Maxi (převlečený Boxer) s motorem 2,8 JTD. Rád bych si ho poněkud upravil k obrazu svému a chtěl bych na něj navěsit několik doplňků - zejména velkou zástěrku montovanou těsně před konec karoserie a zabírající celou její šířku - tato zástěrka totiž ideálně snižuje možnosti rozstřiku nečistot z vozovky na za mnou jedoucí auta a též na zadní stěnu karoserie. Nevíte někdo, kde se dá tato zástěrka sehnat???

Dále bych potřeboval "těžkou sadu" hands - free k telefonu Nokia 6021, která by uměla ztlumit při přijmutí hovoru ztlumit rádio, hovořilo by se do mikrofonu zavěšeného na sloupku karoserie a telefon by byl permanentně dobíjený. Nemáte někdo kontakt na firmu, která by je prodávala včetně profesionální montáže???

Dále bych potřeboval do ložného prostoru vytvořit regály na převoz banánových beden - regály bych potřeboval vyrobit v prvním lednovém týdnu, nejlépe v Praze nebo v blízkosti Humpolce. Též budu velice rád za možnost odebrat někde ve skladu větší počet banánových krabic - řádově kolem 70 ks - máte - li někdo kontakty, sem s nimi.

Děkuji Vám všem za pomoc, je nás tu kolem 3000 a VÍC HLAV VÍC VÍ.

Link to comment
Share on other sites

Peta: HF montuje treba http://www.autotopcentrum.cz na konevovce, bral jsem od nich nahradni dily na mobily a chovali se slusne, jak montuji HF ale nevim, ma to na starosti nekdo jinej...

bananove krabice jsem si vloni bral v Delvite na rohu, potreboval jsem pro rodice na nastipany drevo... ale 70 najednou jich asi mit nebudou, i kdyz uz zacala bananova sezona...

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...