Jump to content

Velká zástěrka a kosmetické doplňky na P - Boxer

Medvěd
 Share

Recommended Posts

Jak již možná někteří víte, v příštím týdnu by mi firma měla nadělit fungl nový Fiat Ducato Maxi (převlečený Boxer) s motorem 2,8 JTD. Rád bych si ho poněkud upravil k obrazu svému a chtěl bych na něj navěsit několik doplňků - zejména velkou zástěrku montovanou těsně před konec karoserie a zabírající celou její šířku - tato zástěrka totiž ideálně snižuje možnosti rozstřiku nečistot z vozovky na za mnou jedoucí auta a též na zadní stěnu karoserie. Nevíte někdo, kde se dá tato zástěrka sehnat???

Dále bych potřeboval "těžkou sadu" hands - free k telefonu Nokia 6021, která by uměla ztlumit při přijmutí hovoru ztlumit rádio, hovořilo by se do mikrofonu zavěšeného na sloupku karoserie a telefon by byl permanentně dobíjený. Nemáte někdo kontakt na firmu, která by je prodávala včetně profesionální montáže???

Dále bych potřeboval do ložného prostoru vytvořit regály na převoz banánových beden - regály bych potřeboval vyrobit v prvním lednovém týdnu, nejlépe v Praze nebo v blízkosti Humpolce. Též budu velice rád za možnost odebrat někde ve skladu větší počet banánových krabic - řádově kolem 70 ks - máte - li někdo kontakty, sem s nimi.

Děkuji Vám všem za pomoc, je nás tu kolem 3000 a VÍC HLAV VÍC VÍ.

Peta: HF montuje treba http://www.autotopcentrum.cz na konevovce, bral jsem od nich nahradni dily na mobily a chovali se slusne, jak montuji HF ale nevim, ma to na starosti nekdo jinej...

bananove krabice jsem si vloni bral v Delvite na rohu, potreboval jsem pro rodice na nastipany drevo... ale 70 najednou jich asi mit nebudou, i kdyz uz zacala bananova sezona...