Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Počet míst k sezení a ORV


jeff+

Recommended Posts

A keby si zohnal od predajcu(zastupcu znacky) potvrdenie, ze auto, xyz, typ xyz, VIN: .... moze mat max 7 sedadiel.

a potom zasiel na DI, ze spravili chybu pri zapise do TP a ziadas napravu??? neslo by to?

Alebo Okresny dopravny odbor, co schvaluje auta, s podobnymi papiermi a ziadat opravu a potom na DI.

Znamy prihlasoval nove auto, R Megane, a zle mu vytlacili EVC na maly TP,  mal zn 636, a dali mi 696 ci ako, tak zasiel tam, ze ma chybny maly TP, a ziada vymenu, a spravili mu.

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapis je spravny,vypatral som original z IT a tam je tiez 8 miest.Sudruhovia v IT chceli asi buducim majitelom dopriat aj 8 miest,ak by bolo treba a nasi sudruhovia to beru presne naopak.Nechapem preco nie je v TP slovicko "max.pocet miest",to by vsetko menilo.

Upraveno uživatelem xpetrix
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 10 měsíců později...
  • O 3 měsíce později...

Zdravím pánové.

Dnes se ke mně dostala informace že při STK už nemusí být počet sedacek dle Velkeho techničaku. Kolega si zakoupil v Aa...bazaru:D P308. V techničaku 7mist v aute 5. Na STK PRAHA 9 mu technik řekl že je změna. Že nemusí mít fyzicky sedačky. Pásy atd ano. Víte nekdo něco?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 36 minutami, Milan+ napsal:

Moc to prožíváte,nikdy jsem nebyl se sedmi sedáky na tk a dokonce jednou jen s přednima. A vše v poho.

Byl jsem jen s předníma (s 806) a prožíval to kontrolor.... ale dal mi to.... příště je tam nacpu, když je teda najdu.... :roker

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak já byl na jaře na STK se Saxem . A protože tam mám trvale vyndaný zadní sedačky , tak mě nenapadlo je ani na STK je tam dát . Neprošel jsem teda přes emise , ale až ty jsem dal do pořádku , tak na STK na sedačky nic neříkali .

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V 30. 8. 2017 at 17:33, Vlado81 napsal:

No ja měl problém už u evidenční kontroly. Jen mě zaujalo že je oficiální změna přístupu. Se všimnym jde ovšem samozřejmě vše.

Takže dnes nuda den tak sem jel po STK.

STK Chabry....sedačky nemusí být

STK Dablice....sedačky nemusí být

STK Černý most....sedačky bezpodmínečně MUSÍ

Takže asi tak :papa

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...