Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Neznámá kontrolka!! prosím o pomoc


pfiluta

Recommended Posts

Ahojte!

Prosím o pomoc nevíte co je tohle za kontrolku? Ani v manuálu není a já vážně nevím... 
O té doby co se rozsvítila auto nestartuje... startér se točí ale nenaskočí motor.. 
Není to kontrolka vody v palivovým filtru? :) 

Zapomněl jsem dodat: Peugeot 106 1,0 37kw 1997
Děkuju všem za jakýkoliv napady kde je problém  :)

post-51709-0-54247800-1435773990_thumb.j

Upraveno uživatelem pfiluta
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No tohle je kontrolka palivového filtru, ale divim se že ji ma 1,0 benzin. Bývá spíše u naftových motorů. No nic, zkontroluj a vyčisti, připadně vyměň filtr paliva a uvidiš

 

 

Jo a když cokoliv zapomeneš dodat tak to jde připsat k puvodnímu přispěvku tak že použiješ tlačitko "Upravit"  Díky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Uplně jste mi zamotali hlavu :D 
zkusím se k tomu nejak dostat ale ani z toho není cítit benzín takže myslím že tam někde bude problém.. 
Nevíte kde by ten filtr měl byt prosim? A co přesně vyčistit? 
Dekuju moc :) 
Jinak dobrej servis v zabrehu to o nem nevim :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak to vážně nechápu co to tam dělá.. 
Dobře děkuji zkusim se tam nejak dostat.. 
Ta kontrolka začala z ničeho nic a od té doby to nenaskočí.. 
Opravoval jsem jen zadní kolo takže nic co s tím má společnýho.. 
Myslis ze by to nemohlo byt neco s privodem toho benzinu? nebo jak je mozny ze toci jak blazen ale nenaskoči..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hladový oko sviti jak ma, vzdycky kdyz uz je malo benzinu ale ted nesviti dokonce jsem tam i dolíval.. 
Jinak auto normálně jezdilo mam ho asi mesic nove koupeny a najel jsem s nim asi 600 km

driv to nedelalo zniceho nic a pritom benzinu by tam mělo byt taky dost i co rika palivoměr
a když startuju z vyfuku nic nejde

Upraveno uživatelem pfiluta
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Co immobilizer v kličku, načte ho to v pořadku, měl by mít ale svoji kontrolku, ale možné je všechno.  Pak ještě bývá narazová pojistka v motorovem prostoru, jestli není vyskočená.

 

Pokud je to nějakým kutilem upravený tak pozname prd, musi na to někdo kouknout

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

vyndej budiky a vytahnu žarovku ... :D .. tahle kontrolka u benzinu prostě nemá co dělat a pokud ti byvalej majitel k tomu nic neřek tak o tom ani sám nic neví :D jinak jak tu už bylo psáno je to indikace vody ve filtru paliva bývá občas i zanesenej snímač ale benziny maj filtry jiný takže tak :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Auto nemá centrál a imobilizér si myslim je odpojeny, nesviti totiz a nikdy ani nebylo potreba ho mačkat.. 
Muzu se zeptat kde tahle pojistka je? 
Jinak takhle co se týče paliva se nikam nedostanu.. 
Háček: Ono mě ta kontrolka nevadí ale vadí mi to ze mi to nestartuje :D 
a když jsem to kupoval nesvitilo to az dnes 
 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ajo to se omlouvam jsem si to sice přečet ale jak si tu pak čtu ty komentaře tak se mi to nak vykouřilo z hlavy :D .. no když teda otočiš kličkem do polohy start tak to nic neudělá ? jen zhasnou kontrolky ale starter nic neděla ? . pojistka to být muže ale pochybuju že by to rozvitilo kontrolku většinou ani ta kontrolka potom nechce svitit :D .. každopádně u starších PSA aut byl ten bezpečnostni čudlik jak psal Hurvajz berlingo ho má na spolujezdcově straně v motorovym prostoru jakoby pod čelním sklem, je to takovej čtvereček potahlej gumou. zkusim pohledat jestli ho ma tvoje 1,0 a kdyžtak ti napišu a nahodim fotku kde by měl bejt ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...