Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Predni svetla P 406


P_406

Recommended Posts

Nesviti mi pravé přední tlumené světlo, už jsem vyměnil žárovku i pojistku, ale je to stále stejné. Hledal jsem nějaké relátko, ale ani ve schématech ani v autě jsem nic nenašel. :o(. Máte někdo ponětí, kde může být "zakopaný pes".

Jinak je to u P406 break nový model.

Dík Petr

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kontrolka světel svítí. Toho zapojení kontrolky na pravé světlo jsem si taky věimnul, tak jsem zkusil vyndat pojistku a kontrolka pak (logicky) nesvítila. Vím, že když jsem naposled zapínal světla, tak pravé světlo bliklo a pak zhaslo (zatím navždy). Budu muset kouknout po těch kabelech jen netuším kudy a jak vedou, to bude docela pakarna. Nevíě, kde má ukostření to světlo?

Dík P.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Žárovku jsem vyměnil a když nesvítila vyměnil jsem ji s žárovkou v druhém světle - je OK. Když jsem žárovku měnil, tak jsem nic neutrhnul - dával jsem si pozor - a když jsem se chtěl kouknout po drátech, tak ty dráty hned končí kdesi ve světle :o((. Navíc ta žárovka nesvítíla už když jsem ji měnil a ta žárovka co jsem vyndal se zdála být dobrá - vlákno vypadalo nepoškozené, ale nezkoušel jsem ji. Spíš bych to viděl na nějaký upadlý drát :o((. Jen nevim jak změřím napětí až k žárovce, kdyz od pojistek tam neni vůbec přístup, ale hned jak dojdu z rachoty, tak na to mrknu. Každopádně dík za nápady!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Předem sorry za zpožděnou odpověď, ale nebyl jsem na netu. Včera jsem se na to vrhnul a nejdříve mě zaskočilo, že už nesvítilo ani jedno potkavací světlo. Vše se zdálo být OK,kostry jsem proměřil, žároky zkontroloval až přiášla rána mojí neskutečné blbosti .... nevím jak jsem na to přišel, ale stále jsem zkoumal světla blíže ke středu v domění, že to jsou potkavací a oni to jsou dalkové :o, to bylo panečku zjištění..... nevím kde a proč jsem si celou dobu ,myslel, že je to naopak, ani mě to netrko, když svítilo jen to jedno potkávací světlo a to jsem na něj ze předu koukal.

Tak jsem mrknul na druhou žárovku (tu více ke kraji - opravdu potkavací) a byla prasklá. V druhém světle to samé - prasky během jednoho týdne obě, zajímavé. To? celý problém - moje blbost.

Ještě jenoou dík za pomoc :super

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: P_406

Předem sorry za zpožděnou odpověď, ale nebyl jsem na netu. Včera jsem se na to vrhnul a nejdříve mě zaskočilo, že už nesvítilo ani jedno potkavací světlo. Vše se zdálo být OK,kostry jsem proměřil, žároky zkontroloval až přiášla rána mojí neskutečné blbosti .... nevím jak jsem na to přišel, ale stále jsem zkoumal světla blíže ke středu v domění, že to jsou potkavací a oni to jsou dalkové :o, to bylo panečku zjištění..... nevím kde a proč jsem si celou dobu ,myslel, že je to naopak, ani mě to netrko, když svítilo jen to jedno potkávací světlo a to jsem na něj ze předu koukal.

Tak jsem mrknul na druhou žárovku (tu více ke kraji - opravdu potkavací) a byla prasklá. V druhém světle to samé - prasky během jednoho týdne obě, zajímavé. To? celý problém - moje blbost.

Ještě jenoou dík za pomoc :super

HEHEHE :D tak to je dobra pointa ;) no me praskly taky obe potkavaci zarovky najednou a zjistil jsem to tak ze jsem zrovna dojizdel v kolone auta a najednou v tom odraze na kufru predemnou stojiciho auta zhasly moje svetla :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: P_406

Předem sorry za zpožděnou odpověď, ale nebyl jsem na netu. Včera jsem se na to vrhnul a nejdříve mě zaskočilo, že už nesvítilo ani jedno potkavací světlo. Vše se zdálo být OK,kostry jsem proměřil, žároky zkontroloval až přiášla rána mojí neskutečné blbosti .... nevím jak jsem na to přišel, ale stále jsem zkoumal světla blíže ke středu v domění, že to jsou potkavací a oni to jsou dalkové :o, to bylo panečku zjištění..... nevím kde a proč jsem si celou dobu ,myslel, že je to naopak, ani mě to netrko, když svítilo jen to jedno potkávací světlo a to jsem na něj ze předu koukal.

Tak jsem mrknul na druhou žárovku (tu více ke kraji - opravdu potkavací) a byla prasklá. V druhém světle to samé - prasky během jednoho týdne obě, zajímavé. To? celý problém - moje blbost.

Ještě jenoou dík za pomoc :super

Dobrá story. :D:D:D

No jo to dělá to že na dálkách i potkávačkách je stejnej typ žárovky. Jinak by Tě to trklo dřív. :cool:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...