Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Vracíme Vám starou inzerci


Recommended Posts

Myslel jsem třetí možnost "nový nebo použitý". Protože pokud něco chci koupit, tak musím dát buďto nový nebo použitý a pokud mi je to jedno, tak dám tu třetí možnost obsahující obě varianty. 

Maš tam i tu třetí možnost, jestli ji nebudeš využívat tak si mě nepřej :D :D :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 2 měsíce později...

Vytvořili jsme pro vás v inzerci "staro-novou" sekci Tipy na zajímavé kousky. Fungovat by měla stejně jako na starém fóru, tzn. pokud vás zaujme nějaký zajívavý kousek (nemusí se vždy jednat striktně o Peugeot) můžete ho tam přidat. ;) 

 

Novou sekci naleznete zde: http://www.peugeot-club.com/forum/242-tipy-na-zajimave-kouskyímavé-kousky/

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 2 měsíce později...

Nějakou dobu jsem tu nebyl, jelikož jsem měl Simply clever auto, ale teď mám zase Peugeota. Poptávám nějaké díly do interiéru P207 a už si nemůžu udělat v inzerci vlastní vlákno. Z tohoto pohledu to stará inzerce není. Určitě myslím, že i pro ostatní nové majitele Peugeota, pokud nekoupili nový vůz, tak by bylo zajímavé tuto možnost odemknout...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...