Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Vracíme Vám starou inzerci


Recommended Posts

Co to meleš?? Tvuj inzerat je schvalenej, taky když si ho dáš v 22 hod nemužeš čekat že kvuli tomu vylezu z bazenu, zahodim sklenici s vínem a pujdu ti to schvalit :D :D :D:P

 

Až bude solo moderator pro inzerci tak to bude fungovat teměř hned

 A ty myslíš, že solo moderátor pro inzerci poleze ve 22h z bazénu, odhodí sklenici s vínem a půjde mu to schválit?  :D  :P

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jasně, mlčte, placejte cosi o cenzuře, to je to nejlepší co lze dělat. Co třeba proto že spousta inzerátů byla skrytá komerce, spousta inzerátů neobsahovala zakladní informce o prodavané věci, kolikrát ani cenu, muselo se to tahat z inzerenta kterej nebyl vždy dostupnej. Mate chlapci nějak krátkou paměť. Takže, takhle pokud inzerent nezareaguje na SZ s požadavkem na upravu nebo vysvětlení, která bude nasledovat pokud neprojde schvalením, tak ten inzerát prostě nevystavíme

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já si pamatuju, že na tohle celkem dobře fungovala zpětná vazba od samotných členů, takže mi přijde trochu zbytečné tím zaměstnávat moderatizátora ve všech případech, když stačí, aby se tomu věnoval na upozornění, ale záleží na vás, mně je to celkem jedno.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ne ted opravdu,

Hurvajz ma pravdu,plno lidi sem dávalo komerci,zaregistrovali se a hned tady nabouchali inzeráty,

Bylo to nepřehledné....ted když se moderatorum nebude něco zdát napisou členům o vysvětlení a inzerát schválí nebo ne...

Je to podle me cesta správným směrem,pro ne je to bohužel prace navíc.....

Bohužel může docházet k nějakým prodlevam.....ale to se jisté vyřeší...:-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To ale jdu udělat i tak, že pokud někdo vloží špatný, komerční atd. inzerát, tak ho moderátor vyzve např. do dvou - tří dnu aby sjednal nápravu. Pokud tak neudělá tak ho smaže.

 

Takhle to "nefungovalo" předtím. Každý si to zadal a na vyzvání buď nereagoval a nebo reagoval podrážděně. Čest těm několika málo výjimkám, se kterými se dalo v pohodě domluvit, když byl problém.

Teď to dotyčného donutí spolupracovat, pokud bude chtít, aby byl inzerát vidět ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Chci něco koupit (není tam ještě jedinej inzerát).

Cesta: Fórum-Inzerce-Koupím-Ostatní a vyskočí na mě 1 obrázek a i když napíšu svoje heslo tak následuje 2 obrázek. :myslim Používám FF. Ještě to otestuji u Alušky na notebooku.

 

P.S. Dělá to jen položka v "Koupím-Ostatní" u jiných mi to normálně nabídne založit nový inzerát. Takže pes je zakopanej asi tam.

post-572-0-59366700-1436281031_thumb.jpg

post-572-0-58043500-1436281107_thumb.jpg

Upraveno uživatelem Dave_k
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dobře - chceš-li tedy můj názor, O.K.

 

Celé schvalování inzerátů mi přijde přesně v duchu "dej *** funkci a vymyslí lejstro" - tentokrát ve smyslu, když máme spešl moda na inzerci, tak ať je vidět, že taky něco dělá. Stará inzerce FUNGOVALA i bez ponižujícího schvalování, zda tohle nebo tamto můžu přes věhlasné stránky tohohle fóra nabídnout. SEM TAM možná byly nějaké excesy s tzv. "komerčními" inzerenty - ale určitě nemálo z nich bylo zaviněno spíš nepřesnou definicí toho, co ještě komerce není a co už teda komerce je (pár inzerentů se řešilo i horkou hlavou závislou na tom, jak se zrovna její nositel vyspal). Dalších X inzerentů se prostě chovalo tak, jak se to na netu nosí - zkouší to i když ví, že MŮŽE BEJT PROBLÉM a pak se čílí, když problém nastane a inzerát se smaže. Podle mně je 1000x čistší dát pro inzerci JASNÁ pravidla, hlavně definovat co je komerce a co ne (pak holt nastoupí admini a MUSÍ nevhodné inzeráty striktně a velice rychle mazat) a pokud to definovat neumím, tak se na celou komerci vykašlat a nechat jí volnej průběh. Zcela realisticky se domnívám, že na zdejší inzerci se ještě nikdo milionářem nestal.

Upraveno uživatelem Medvěd
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Medvěde je vidět, že nemáš srovnání toho co je dnes a co bylo dřív. Dřív to bylo jednodušší, méně lidí, méně inzerátů, méně dohadů. Schvalováním inzerátů se dohadům pouze předchází, není to bič na lidi, ale věc pro usnadnění práce moderátorům. Pravidla pro inzerci, vč. definice komerční inzerce na foru leží už přes půl roku a nikdo si s nima neláme hlavu. Na spoustě serverů je tohle zcela běžný a zavedený systém, tak věřím, že by mohl fungovat i zde.

 

 

Chci něco koupit (není tam ještě jedinej inzerát).

Cesta: Fórum-Inzerce-Koupím-Ostatní a vyskočí na mě 1 obrázek a i když napíšu svoje heslo tak následuje 2 obrázek. :myslim Používám FF. Ještě to otestuji u Alušky na notebooku.

 

P.S. Dělá to jen položka v "Koupím-Ostatní" u jiných mi to normálně nabídne založit nový inzerát. Takže pes je zakopanej asi tam.

 

Chybička se vloudila, omylem se mi při zakládání fora automaticky vložilo heslo. Nyní bys tam měl mít už přístup.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Medvěde, když takovej novaček pravě registrovaný na nick "prodavamcokoliv" nasypal na forum v noci 30 inzerátů jak prodává kuličky do počitadel, vložky do matrací, nebo baliky slámy tak to bylo taky naprosto skvělý, my mu to odmazali a druhý den to bylo zpět, pokud dostal zakaz přispívaní zregistroval se klidn znova a jedeme dál. Nevim co ti na tom vadí, Sam to schvalovat nebudeš, a na nic jiného to vliv nemá.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...