Přejít na obsah
  • Current Donation Goals

Vracíme Vám starou inzerci


Recommended Posts

Trochu kritiky, ale třeba dělám něco špatně, nějak mi to nedává smysl.

Pokusil jsem se přidat inzerát do sekce "koupím" a asi po páté odpovědi "Jejda něco je špatně" jsem to vzdal.

Políčko "Cena" je tady asi úplně mimo a pokud bude povinné, tak bych ho nedával jako numerický, ale jen textový údaj. Aby bylo možno zadat jen orientační cenu např. "do 1000,- Kč" nebo podobně.

Pokud do textu přidám i nějaký obrázek pro upřesnění dílu, tak při pokusu o zobrazení náhledu skončí požadavek chybou opět "jejda něco je špatně" 

Oproti Veverkovi bych řekl "Non Friendly"

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak su asi tupoň, ale jak vložit inzerát?

Chce to po mě heslo a když dám svoje tak píše, že heslo je špatně.  :myslim

A když jedu přes svůj profil "spravovat inzeráty" tak sice starý inzerát obnovím, ale nový přidat nelze. Jakmile zadám kategorie "ostatní" a "pokračovat" tak to hodí chybovou hlášku "Nemáte oprávnění procházet inzeráty".

Upraveno uživatelem Dave_k
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já jsem včera večer zkoušel dát inzerát, ale zatím nevím zda se to vůbec povedlo a nebo ne. To schvalování si myslím není moc dobrej nápad. Je mě jasný že u toho nebudete sedět celej den a hlídat kdo tam co dá, ale minulá stará inzerce taky neměla schvalování a šlo to, navíc jsme to hlídali i my když to třeba byla komerce nebo podobně.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak su asi tupoň, ale jak vložit inzerát?

Chce to po mě heslo a když dám svoje tak píše, že heslo je špatně.  :myslim

A když jedu přes svůj profil "spravovat inzeráty" tak sice starý inzerát obnovím, ale nový přidat nelze. Jakmile zadám kategorie "ostatní" a "pokračovat" tak to hodí chybovou hlášku "Nemáte oprávnění procházet inzeráty".

Nj, asi lezeš do inzerce která končí. Musiš SEM - http://www.peugeot-club.com/forum/39-inzerce   to je normalně ve foru

 

 

Tohle jsi četl:  http://www.peugeot-club.com/topic/100931-vracime-vam-starou-inzerci/#entry1682099

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Radku, prosím, proč by inzerát nemohl mít právě ten čas schválení? Přišlo by mi to určitě logičtější než pátrat o několik hodin zpět, zda už mi ten inzerát jede nebo ne (při sledování posledních příspěvků totiž takhle VŽDYCKY bude neviditelný, páč se nad něj v mezičase mezi inzercí a schválením dostane tuna jiných vláken).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ale houby, je to snad jasný že když založim tema tak je u něj čas založení. Nechapu co se ti nelíbí. změnit to asi lze, ale přes programatora, v nastavení to prostě není, a asi to ani není nutný. A je to "technicky daný" tak se to muže maximalně přeprogramovat, jinak to prostě nepujde

 

Jo a, rozumiš tomu teda??

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...