Jump to content

Průduchy mezi dveřma

Crack
 Share

Recommended Posts

co maj za učel ty průduchy co vedou dole u dveří do zadního tapce u 3 dvéřáku?akorát mě to tam furt fičí když jedu a když někdo sedi v zádu a je zima tak si stěžuje že mu táhne na nohy.To sou průduchy aby když zavřu dveře,tak aby se s kabiny dostal vzduch?přemejšlím že to zacpu aspon u řidiče

Původně zaslal: Vertex

Nejen že nevím, o jaký průduchy jde, ale nemůžu vůbec pochopit, proč vůbec 3dvéřový 205ky dělali. :D:D:D:D:D:D:D:D:D:D

Přece by v pohodě stačily 5dvířka:D:D:D

já zas nechápu na co se dáli 5tidvířka:myslim podlě mě by stačili 2dvéřáky,nebo i jednodvéřák že by se lezlo kufrem:D

Původně zaslal: Vopičí

To by mě taky zajímalo na co tam jsou, já zkoušel jeden dostat ven, ale nějak nešel a tak jsem se na to vybodl.

vyndat to jde v poho,proč si to chtěl vyndávat?včera sem to vindal a přišlo mě že ty gumy co v tom sou,takž e sou náký moc rozcáplý,takže by to chtělo asi nový:myslim

To Crack: No byl jsem jenom zvědavej, na co tam může ten průduch bejt:myslim.

Hele jaký že gumy tam jsou??.....asi to teda taky vyrvu a mrknu co tam je.

v těch pruduchách sou takový gumy a ty asi když bouchneš dveřma,tak se otevřou a pak zase připlácnou,ale já už je mám starý tak už se asi moc nepřiplácávaj a proto to tam fičí

Původně zaslal: mk405

jj, jedním musíš začít :D adruhej bude časem, neboj:D

myslíš?no já jen že mě to vadí k vůli tomu fučení a vzadu zas tolik lidí nejezdí a na místě spolujezdce jezdí mladá a ta si zatím nestěžovala:D

Aha, to je teda pryma vychytavka, takze tam jsou spis na efekt nez na funkcnost.:D

ale vždyt to funguje, vzduch tím prochází slušně ;)

Já ti věřím, ale jelikož mám kabrio, tak mě to fučení (hučení)zase tak nedere a dozadu na spolujezdce at si fouká.:mrk

Původně zaslal: Crack

ted to fučí z leva protože je to blíž, pak to budeš slyšet zase jen z prava :mrk

u tebe to taky tak bylo???tak si asi nakonec koupím jiný rádio a bude:D:D

kup pořádnej basák at to tlačí ven :mrk:D