Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

USB Print server


MotoMoto

Recommended Posts

Ahoj, mám prosbu, nevíte někdo někdo o nějakém print serveru který by byl ale nejen na Ethernet připojení, ale i Wifi a výstup nejen USB, ale i Centronix a zvládl by starší LJ1100. I když ten Centronix není podmínkou, ale byl by lepší. Takže Ethernet a WiFi a USB print. To je nutné.

Díky za tip.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já vím, já tam potřebuji připojit v každém případě USB a pokud by to náhodou uměl tak i Centronix. Ale na Wifi jsem nic nenašel.

Asi jedině nějaký wifi router s USB a nastavit ho jako klienta.

 

Něco takového jsem myslel ale s WiFi:

D-Link DPR-1061 Print Server, 2x USB 2.0, 1x Parallel Port

Upraveno uživatelem MotoMoto
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No vzhledem, že to nemá Wifi N tak už to na nic jiného asi dneska člověk nevyužije a tak povídej co by jsi za to chtěl. Nechám se rád mile překvapit. Třeba vyměnit za něco jiného z IT, ale nebráním se i zakoupení.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kde si zobral že má len WEP? Rapsbery ide na linuxe tak záleží ako nastaviš. https://www.bitpi.co/2015/02/12/autoconnect-wifi-raspberry-pi/

Chcel som poradiť ale toto asi nebude cesta pre teba....

Někde jsem na to narazil, ale máš pravdu má to i WPA, ale nemá to WPA2, takže to nepůjde.

Ale v každém případě díky za radu.

 

Veverko, díky moc, to tu mám také, ale tohle potřebuji hlavně to USB a ten centronix jako bonus. V každém případě díky.

Upraveno uživatelem MotoMoto
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já ho potřebuji přihlásit jako klienta do současné infrastruktůry Nkové sítě a proto musí zvládnout WPA2.

 

Ano to je přesně to co potřebuji, jen jsem myslel zda to neexistuje ještě s tím paralerním portem, ale to asi už nikdo dělat nebude.

Upraveno uživatelem MotoMoto
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...