Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

počítač aditivace


redkid

Recommended Posts

Tak nakonec pomohlo odpojení baterie nechal jsem to přes noc.

Po zapojení se ozvalo čerpadlo aditivace a šla smazat chyba.

Snad to bude ok.

Dle odborníka je to diagnostikou china.

Možná je lepší nechat to zresetovat v pe.

Další rada tu sem neprubnul zresetovat počítač aditivace a jezdit trvalá závada se převaksluje na přechodnou sama.

Zdař.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

neni to diagnostikou china, ale postupom

tu zavadu treba dostat do rezimu prechodna a potom ide zmazat, alebo sa "zmaze" sama

to odpojenie baterie tam malo/mohlo byt ;)

je tam specificky postup zapnutia a vypnutia kluca v spinacke po zresetovani pocitaca aditivacie.

pocut vrcanie cerpadla, taktiez v kombinacii s dotankovanim aspon 10L paliva atd.

 

ale mas to snad uz ok, takze netreba  to dalej riesit, napokon uvidis sam :papa

Upraveno uživatelem Marcel00
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 1 měsíc později...
  • O 9 měsíců později...

Ahoj. Nemohu najít řídící jednotku aditivace. Dle service boxu má být buď u zadního světla nebo ve středovém panelu,ale ani na jednom místě nenalezena. Nevíte někdo nějaké další místa? Dík za rady

Odesláno z mého Lenovo P780_ROW pomocí Tapatalk

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak jedine co ma este napada ci to nieje ako sucast nejakej inej riadiacej jednotky, inak uz ma fakt nic nenapada. :myslim  A ked si pozeral v servis boxe hladal si podla vin cisla alebo si tam len zadal model ?

 

 

PS : tak som sa nato pozrel a nasiel som ze je tato riadiaca jednotka integrovana v poistkovej skrinke ked otvoris kastlik spolujazdca

Upraveno uživatelem Lubo§
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 6 měsíců později...
  • O 3 roky později...

Ahoj všem,

kdysi jsem mel problém s vypalováním filtru. Nechal jsem vyčistit filtr . Pak naskočila chyba otevřené víčko nádrže.(nespouští se regenerace) Nechal jsem vyměnit čidlo a kontrolka zhasla. Od té doby jsem žil v tom, že vše funguje jak má a ejhle. Včera jsem byl na emisích a neprošel na kouřivost. Po napíchnutí vyskočila hláška porucha čerpadla aditivace - trvalá závada. Přitom když mi elektrikář vyměnil čidlo víčka, tak říkal, že čerpadlo slyšel jak běží. Tak tomu nerozumím. Má s tím někdo zkušenost? Děkuji 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 2 roky později...

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...