Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Rapeco - Autofrance - Zlín


chechet

Recommended Posts

Chechete, prosím prozraď - jak že měnili kabelový svazek? Mezi kastlí a dveřmi řidiče je konektor sameček/samička, a ze samečka vede kabelový svazek dovnitř do kastle pod palubku. Myslíš tenhle svazek? Jestli ano, pak to znamená všechny dráty pod palubkou napojit na ta správná místa a ceně se nedivím. Já jsem se na to ptal už ve 4 servisech a všude mě s tím vyhnali, že je to moc práce a že to nedělají. Tak zatím flikuju a letuju ty zpřelámané dráty onoho svazku ve dveřích... Tobě to vyměnili? V tom případě tam jedu, i když je to z Prahy trochu dál.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Garfield

Chechete, prosím prozraď - jak že měnili kabelový svazek? Mezi kastlí a dveřmi řidiče je konektor sameček/samička, a ze samečka vede kabelový svazek dovnitř do kastle pod palubku. Myslíš tenhle svazek? Jestli ano, pak to znamená všechny dráty pod palubkou napojit na ta správná místa a ceně se nedivím. Já jsem se na to ptal už ve 4 servisech a všude mě s tím vyhnali, že je to moc práce a že to nedělají. Tak zatím flikuju a letuju ty zpřelámané dráty onoho svazku ve dveřích... Tobě to vyměnili? V tom případě tam jedu, i když je to z Prahy trochu dál.

jo, kabelovy svazek ze samecka pod palubku. koupil jsem si novy svazek v u pežó servisu a borci v autofrance to vymenili.

tobe to taky blbne? me obcas neslo zamknout auto, nefungovala okna a zrcatka taky obcas nesly.

tak mozna jsem borcum krivdil. rikali, ze je to tak na 3 hodky prace. :aut

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jo, kabelovy svazek ze samecka pod palubku. koupil jsem si novy svazek v u pežó servisu a borci v autofrance to vymenili.

tobe to taky blbne? me obcas neslo zamknout auto, nefungovala okna a zrcatka taky obcas nesly.

tak mozna jsem borcum krivdil. rikali, ze je to tak na 3 hodky prace. :aut

Jo, přesně tak, taky mi to blblo a stále občas blbne - jen než jsem na to přišel, čím to je! Třeba okýnko u spolujezdce šlo jen stahovat dolů, už ne dávat zpátky. Skvělá věc takhle v zimě. A náhodou jsem přišel na to, že když otevřu řidičovy dveře, tak spolujezdcovo okénko vytáhnout jde. To samé zamykání - občas jsem kvoknul centrál, auto se zamklo, a hned zas odemklo. Myslelo si to, že nejsou zavřené některé dveře. Otevřít řidičovy dveře, znovu zavřít a zkusit zamknout - a na několikátý pokus už to šlo. Dneska už vím, že jde o zpřelámaná vlákna šedého drátu onoho svazku, o kterém se bavíme. Občas to letuju, ale dlouho to nevydrží, takže v nouzi (nejdou zavřít okna, nejde zamknout auto...) vemu svůj návod, který je to drát, kousek alobalu, co už mám ve schránce připravený, odmotám izolačku, příslušný drátek vylepším alobalem a zas zaizoluju. Musí na mě být pěkný pohled. Zkrátka jediné řešení napořád je cos udělal ty, vyměnit to celé, ale jak říkám, všude mě s tím vyhnali, že je to moc práce. Takže těm 3 hodinám, navíc v dost nepohodlné poloze, se vůbec nedivím a naopak ti gratuluji. Můžeš mi prosím hodit kontakt na ten servis, co ti to dělal? Vážně uvažuju o tom, že až pojedu zas na Moravu, vezmu to speciálně kvůli tomuhle přes Zlín. Díky :papa

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ta cena je naprosto přiměřená - jak za tu práci, tak za ten svazek. Schválně si to zkuste sami, jak dlouho to budete dělat. Já bych si pro sebe třebas ten svazek vyrobil celý nový - z původních konektorů a nových drátů - ale je to práce na celý den. Takže kdyby to samé celý den drátoval ten servis, bude to stát totéž jako když se to koupí nové. No a takhle je to se vším...

P.S: servisů, které to nedělají, se vůbec nedivím. A ten, kdo např. u 405ky někdy protahoval svazek s konektory sloupkem, se taky nediví ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 10 měsíců později...
  • O 4 týdny později...
  • O 4 měsíce později...

Přesně tak - jedině do Zlámance. Vyzkoušel jsem už origo servis ve Fryštáku, tam bych už víckrát nejel (kadeti jsou tam tak na servisní prohlídku za 10 tis. na půl roku starém autě a to je tak vše.). Jenom malá připomínka - mimo Peugeoty a Citroeny dělá i Renaulty (ono je to asi všechno stejný). Ta krása je asi v tom, že fakt celkem rozumí francouzům, což se o jiných neautorizovaných servisech říct nedá.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 1 měsíc později...
  • O 9 měsíců později...
  • O 3 roky později...

Víte kde jsou největší profíci na peugeoty na zlínsku :)) Já jsem tam skoro dostal kapotou po hlavě... hádejte můžete třikrát :))) A když jsem tam dal vyměnit palivový filtr, tak druhý den po opravě mě začalo auto házet otáčky a skřékat, asi vstřikovací čerpadlo v čoudu...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 3 měsíce později...
  • O 3 roky později...

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...